Buradasınız : Ana Sayfa //Güncel Haberler//20 Şubat 2015 İşte Benim Stilim Kimler Taç Aldı?

20 Şubat 2015 İşte Benim Stilim Kimler Taç Aldı?

Hafta içi her gün TV8’de ekranlara gelen moda yarışması İşte Benim Stilim‘de bir haftanın daha sonuna gelindi. Cumartesi akşamı yayınlanacak eleme gecesinde bir yarışmacı elenecek. İşte Benim Stilim‘de cuma günleri, hafta içi en çok yıldız alan isimlere taç veriliyor ve jüriden taç alan yarışmacılar eleme gecesinde koruma altında oluyor. Koruma altındaki yarışmacıların isimleri, elenmesi için diğer yarışmacılar tarafından söylenemiyor. Ancak eleme gecesi jüriden en düşük puanı alan yarışmacı, taç sahibi olsa bile elenme adayı olarak gecenin sonunda jürinin karşısına çıkıyor. İşte Benim Stilim‘de bu hafta iki isme taç verildi. İşte Benim Stilim Kimler Taç aldı? sorusunun cevabını yazının devamında bulabilirsiniz.

İşte Benim Stilim Kimler Taç Aldı

İşte Benim Stilim Kimler Taç Aldı

İşte Benim Stilim Kimler Taç Aldı?

Nur Yerlitaş, İvana Sert ve Kemal Doğulu’nun jüri üyeliklerini, Öykü Sert’in sunuculuğunu yaptığı İşte Benim Stilim’de haftanın taçlı yarışmacıları belli oldu. Hafta içi sergiledikleri performanslarına göre en çok yıldızlı alan iki yarışmacı jüriden taç aldı ve eleme gecesinde koruma altında olacaklar.

İşte Benim Stilim’de bu haftanın taç alan isimlerinden bir tanesi yarışmanın favori isimlerinden Nazlı Sultan Yayla oldu. Nazlı Sultan Yayla haftanın her günü jüriden yıldız aldı ve haftayı beş yıldızla tamamladı. Eleme gecesinde koruma altında olacak ikinci isim ise Melisa Şahin oldu. Melisa Şahin haftayı üç yıldızla tamamlayarak jüriden taç alan ikinci yarışmacı oldu.

21 Şubat 2015 Cumartesi akşamı yayınlanacak olan İşte Benim Stilim Eleme Gecesi‘nde, Nazlı Sultan Yayla ve Melisa Şahin koruma altında olacaklar.

İşte Benim Stilim 21 Şubat 2015 Eleme Gecesi’nin konuk jürisi, geçtiğimiz gün Sezon Finali yapan O Ses Türkiye’nin de jüri üyeliğini yapan Hadise olacak. Hadise hem birbirinden hit şarkılarıyla geceye renk katacak, hem de yarışmadan elenecek yarışmacıyı belirleme de oy hakkı olacak.

Copyright © 2011 Sosyolife: Popüler Bilgi Paylaşımı!. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap