Buradasınız : Ana Sayfa //Astroloji ve Burç Yorumları//2014 Ekim Ayı Koç Burcu Yorumu

2014 Ekim Ayı Koç Burcu Yorumu

Sevgili Koç burçları, ekim ayı boyunca ikili ilişkileriniz ve aşk hayatınız ön planda olacaktır. Bu dönem tanınmış kişilerle bir araya gelebilir, yeni insanlarla tanışabilir, ilişkilerinizde güzel bağlantılar kurabilirsiniz. 2014 Ekim Ayı Koç Burcu Yorumları‘nın devamı yazımızda.

2014 Ekim Ayı Koç Burcu Yorumları

2014 Ekim Ayı Koç Burcu Yorumları

5-26 Ekim tarihleri arasında Akrep ve Terazi burcunda Merkür retrosu gerçekleşecek. Bu retroyla birlikte beklediğiniz paralar gündeme gelebilir. Kredi, nafaka, miras gibi konularda gelişmeler yaşayabilirsiniz. Hesaplarınızı düzenleyebilir, ödemelerinizi gözden geçirebilirsiniz. İkili ilişkileriniz ön planda olacaktır. Geçmişte yaşadığınız ilişkileri düşünebilir, uzun süredir görüşmediğiniz kişilerle karşılaşabilir, eski sevgililerinizden haber alabilirsiniz. Bu süreçte eksik bıraktığınız konuları tamamlayabilir, konuşamadığınız konuları yeniden gündeme getirebilir, düşüncelerinizi ve kendinizi çok daha net bir şekilde ifade edebilirsiniz. Bu dönem yeni kararlar almamanız, öenmli başlangıçlarda bulunmamanız önem kazanacaktır.

8 Ekim tarihinde Koç burcunda gerçekleşecek olan Ay tutulması, enerjik hissetmenizi ve sportif faaliyetlere katılmanızı sağlayabilir. Ani gelişen durumlar, beklenmeyen gelişmeler ve sürpriz haberler bu tutulmanın teması olacaktır. Ani gelişen durumlara karşı esnek olmanız ve kolay adapte olmanız önem kazanacak. Bazı kişilerle yol ayrımına gelebilir, ilişkilerinizle ilgili radikal kararlar alabilirsiniz. Öğrendiğiniz gerçekler farkındalıklarınızın yükselmesin yardım edecektir.

24 Ekim tarihinde Akrep burcunda gerçekleşecek olan Güneş tutulmasıyla, kazançlarınızı arttırabilecek fırsatlarla karşılaşabilir ve uzun süredir aradığınız destekleri kolaylıkla bulabilirsiniz. Ancak Merkür retrosu devam ettiği için bu süreçte önemli kararlar almamanız ve bu kararları 26 Ekim’den sonra almanız işlerinizin çok daha kalıcı sonuçlara ulaşabilmesine yardım edecektir.

Copyright © 2011 Sosyolife: Popüler Bilgi Paylaşımı!. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap