Buradasınız : Ana Sayfa //Kitap İnceleme ve Tavsiye//2014 En Çok Okunan Kitapların Listesi

2014 En Çok Okunan Kitapların Listesi

Geçtiğimiz sene yayınladığımız 2013 En Çok Okunan Kitapların Listesi başlıklı yazımızın büyük ilgi görmesi üzerine, 2014 yılının en çok okunan kitapları için de bir yazı yazmak istedik. Bu seneye damga vuran, en çok satanlar listesinde yer alan 2014 yılına ait tüm kitapları derleyip sizler için bir araya getirdik. Sizlerde kitapçıda ya da internetteki kitap alışverişlerinizde en çok satanlar listesine bakıyorsanız bu yazımız tam sizlik. Bu sene geçtiğimiz yıl olduğu gibi yine Elif Şafak yeni bir kitabıyla kitap okumayı sevenlere ulaştı. Elif Şafak’ın Ustam ve Ben kitabını okumuş biri olarak maalesef çokta tavsiye edebileceğimi söyleyemem. Mimar Sinan’ın yanında yetiştirdiği kalfalarından birinin hayatını anlatan Ustam ve Ben kitabı sürükleyici bir roman olmamakla birlikte bence Elif Şafak’ın Aşk romanından sonra yazdığı kötü kitaplardan biri. Elif Şafak hayranları kızmasın lütfen ama bir çok kitabını okuduğum ve hayranlık duyduğum yazarın Aşk romanını okuduktan sonraki her kitabında beklentim artıyor belkide bundandır beğenmeyişim. Bir diğer yazar en çok okunan kitapların arasında yer alan Ahmet Ümit ise çizgisinden hiç sapmadan alışık olduğumuz bir romanıyla Beyoğlu’nun En Güzel Abisi ile karşımıza çıkıyor. Bence cinayet romanlarında bir numara isimlerden biri olan Ahmet Ümit 2014 yılı içerisinde çıkardığı son romanıyla sevenlerinin beklentilerini boşa çıkarmadı. Zülfi Livaneli, Ahmet Batman gibi farklı yazarların, farklı konu ve anlatımlarıyla 2014 En Çok Satılan Kitapların Listesini, 2014 Önerilen Kitaplar, 2014 En Çok Okunan Kitaplar, 2014 Yeni Çıkan Kitaplar, 2014 Yılı Romanları yazımızın devamında bulabilirsiniz.

2014 En Çok Okunan Kitaplar

1. Böğürtlen Kışı – Sarah Jio – Arkadya Yayınları

Böğürtlen Kışı

Böğürtlen Kışı

2. Zülfi Livaneli – Kardeşimin Hikayemin Hikayesi

Kardeşimin Hikayesi

Kardeşimin Hikayesi

3. Elif Şafak – Ustam ve Ben – Doğan Kitapçılık

Ustam ve Ben

Ustam ve Ben

4. Soğuk Kahve – Ahmet Batman – Destek Yayınları

5. Kürk Mantolu Madonna – Sebahattin Ali – Yapı Kredi Yayınları

6. Sevginin Son Dileği – Debbie Macomber – Martı Yayıncılık

7. Sabah Uykum – Ahmet Batman – Destek Yayınları

8. Beyoğlu’nun En Güzel Abisi – Ahmet Ümit – Everest Yayınları

9. Senden Önce Ben – Jojo Moyes – Pegasus Yayınları

10. Bukre – Kahraman Tazeoğlu – Destek Yayınları

11. Mihmandar & Bir Eyüp Sultan Romanı – İskender Pala – Kapı Yayınları

12. Cehennem – Dan Brown – Altın Kitaplar

13. Nar Ağacı – Nazan Bekiroğlu – Timaş Yayınları

Yazımız 2014 yılı boyunca güncellenmeye devam edecektir. Siz de bu listede olmasını arzu ettiğiniz kitapları, sayfanın sonundaki yorum bölümünden yazabilirsiniz.

1 Yorum yapılmış " 2014 En Çok Okunan Kitapların Listesi "

  1. firma rehberi dedi ki:

    Artık bazı yazarlarımızın yeni nesil diye anılmaması gerektiğini düşünüyorum. Bazıları artık gerçekten edebiyat dünyamız için başyapıt eserler çıkartabiliyor.

Copyright © 2011 Sosyolife: Popüler Bilgi Paylaşımı!. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap