Buradasınız : Ana Sayfa //Müzik Dinle//Abdurrahman Önül ilahileri ile Ramazan keyfi!

Abdurrahman Önül ilahileri ile Ramazan keyfi!

Kelime olarak “Ey Tanrım” anlamına gelen ilahiler, dinleyenin ruhuna tarif edilemez bir huzur dolmasını sağlıyor. “Müzik ruhun gıdasıdır” sözü adeta ilahilerde can buluyor. Tabi ilahiler Allah’ı ve kutsal varlıkları öven müzikler olduklarından, huzuru bulmak için öncelikle imanlı bir ruha sahip olmak gerekiyor. On bir ayın sultanı Ramazan ayının yaklaştığı şu günlerde, son dönemlerde ilahi konusunda ismi oldukça geniş kitleler tarafından duyulan Abdurrahman Önül’den bahsetmek istiyoruz. Daha doğrusu Abdurrahman Önül ilahilerine yer veren bir internet sitesini sizlere tanıtmak istiyoruz.

Abdurrahman Önül, hem bestelediği ilahilerle hem de bu ilahileri eşsiz sesiyle söylemesiyle tanınıyor. Abdurrahman Önül ilahilerini ararken, tüm ilahileri tek bir adreste toplayan ilahilerim.net internet sitesi ile karşılaştık. Bu sitede en çok dinlenen ilahileri ve ilahiye gönül vermiş besteci ve solistleri bulabilirsiniz. Eğer ille de Abdurrahman Önül ilahileri dinlemek istiyorsanız http://www.ilahilerim.net/abdurrahman-onul linkini tıklayarak, bestecinin tüm eserlerine ulaşabilirsiniz.

Sitedeki yorumlara bakılırsa Abdurrahman Önül, ilahi dinleyicileri tarafından çok fazla seviliyor. Öyle ki sesinden etkilenip göz yaşları dökenler, içinin huzurla dolduğunu itiraf edenler ve nice güzel yorumlar başarılı ilahici için yazılmış.

Eğer Ramazan ayının tamamını oruç, ibadet ve huzur içinde geçirmeyi hayal ediyorsanız, bu bir ayın içerisindeki müsait zamanlarınıza Abdurrahman Önül ilahilerini de sığdırmanızı şiddetle tavsiye ediyoruz. Huzurlu ve mutlu bir Ramazan temenni eder, on bir ayın sultanının başta ülkemiz olmak üzere tüm İslam alemi için hayırlara vesile olmasını dileriz.

Copyright © 2011 Sosyolife: Popüler Bilgi Paylaşımı!. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap