Buradasınız : Ana Sayfa //Biyografiler//Umur Yiğit Vanlı kimdir?

Umur Yiğit Vanlı kimdir?

Haziran ayı sonunda Kanal D ekranlarında başlayacak olan Alabora yarışmasının yarışmacılarını tanıtmaya kaldığımız yerden devam ediyoruz. Sizlere tanıttığımız bir önceki yarışmacı Alabora Melis‘ti. Bu yazımızda ise yarışmanın yakışıklı ve atletik yarışmacılarından Alabora Umur Yiğit‘i sizlere tanıtacağız. Soyadı Vanlı olan Alabora Umur Yiğit hakkında ayrıntılı bilgileri yazımızın devamında bulabilirsiniz. Alabora Umur Yiğit kimdir?

Alabora Umur Yiğit Vanlı

Alabora Umur Yiğit Vanlı

Alabora Umur Yiğit kimdir?

Alabora yarışmasının dikkat çekici ve iddialı yarışmacılarından Umur Yiğit 25 yaşında. Yarışmacı 1.85 boy ve 80 kiloya sahip. Umur Yiğit, daha önce fenomen dizi Kurtlar Vadisi’nin 10. yıl tanıtım filminde rol alarak dikkatleri üzerine çekmişti. Umur Yiğit Vanlı, aşağıda paylaştığımız tanıtım filminde öğrencilik hayatından özel hayatına kadar her dönem Kurtlar Vadisi’ni takip eden sadık bir izleyiciyi canlandırmıştı. Alabora Umur Yiğit, oyunculuk kariyerine Plato Film Okulu’nda adım attı. Daha sonra Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde eğitim alan Umut Yiğit, şu an hala Akademi 35Buçuk ajansına kayıtlı bir oyuncudur.

Alabora yarışmacısı Umur Yiğit Vanlı, Annem ve Beyaz Gelincik adlı televizyon dizilerinde ve Hacım Bayram Veli adlı sinema filminde de rol almıştır. Ayrıca içlerinde Orkid, Bakcell ve Coca Cola gibi markaların da bulunduğu çeşitli firmaların reklamlarında da oyunculuk yapmıştır.

Alabora Umur Yiğit Sosyal Medya Hesapları

Alabora Umur Yiğit Twitter: https://twitter.com/umuryigitvanli

Alabora Umur Yiğit Facebook: https://www.facebook.com/umrygtv

Alabora Umur Yiğit Instagram: http://instagram.com/umuryigitvanli

Alabora Umur Yiğit Vanlı – Kurtlar Vadisi Tanıtım Fragmanı

Alabora Umur Yiğit Fotoğrafları

Copyright © 2011 Sosyolife: Popüler Bilgi Paylaşımı!. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap