Buradasınız : Ana Sayfa //Yarışma Programları//Alabora Yarışması Başvuru Formu (Kanal D)

Alabora Yarışması Başvuru Formu (Kanal D)

Televizyon ekranlarının dizilerden sonra en çok izlenen programları arasında yer alan yarışma programlarına bir yenisi daha ekleniyor; Alabora! Kanal D’de ekrana gelecek Alabora yarışması, Survivor ve BBG yarışmalarından esinlenmiş gibi görünüyor. Zira Alabora yarışmasının formatı bunu gösteriyor. Alabora yarışmasının başvuruları da başlamış durumda. Yarışmaya başvurmak oldukça kolay. Alabora Yarışması Başvuru Formu‘nu ve yarışmanın formatına ait bilgilieri yazının devamında bulabilirsiniz.

Alabora Yarışması Başvurusu

Alabora Yarışması Başvurusu

Alabora Yarışması Nasıl Olacak?

Alabora yarışması 7’si kız 7’si erkek 14 kişinin lüks bir tekne ile Türkiye’nin en güzel sahilleri Ege sahillerini dolaşacağı ve yaşayacağı maceraları ekranlara getirecek. Alabora yarışmasının Survivor’a benzeyeceğini yazının başında belirtmiştik. Yarışmada her hafta denizde ve sahilde birbirinden çekişmeli oynanacak oyunlar, kazananlara ödül kaybedenlere ise ceza verilecek. Alabora‘da her hafta 1 kişi yarışmaya veda edecek ve son kalan yarışmacı büyük ödülün sahibi olacak. Alabora yarışmasına başvuru yapmak için aşağıdaki bilgileri okuyunuz.

Alabora Yarışması Teknesi

Alabora Yarışması Teknesi

Alabora Yarışması Başvuru Formu

Alabora yarışmasına başvurmak için başvuru formunu doldurmanız gerekiyor. “ALABORA” programına gelen başvuru formlarındaki tüm yazı ve fotoğraflar formu gönderen kişinin sorumluluğundadır. Başvuru formunu dolduran kullanıcılar, başvuru sahibinin kendisi olduğunu kabul ve beyan etmiştir. Kişinin izni olmaksızın yapılan başvurulardan Kanal D sorumlu değildir.

Yaz aylarında Kanal D ekranlarını şenlendirecek olan Alabora yarışmasına başvuru yapmak için tıklayınız.

2 Yorum yapılmış " Alabora Yarışması Başvuru Formu (Kanal D) "

  1. Irem Baskahyaoglu dedi ki:

    Bende katilmak istiyorum

  2. Abdullah dedi ki:

    kesinlikle orada olmak istiyorum ege ve akdeniz koyları benim bölgem:D:D

Copyright © 2011 Sosyolife: Popüler Bilgi Paylaşımı!. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap