Arkadaşım Hoşgeldin Yeni Bölüm ve Konuk Oyuncular 13.02.2014

Tolga Çevik ve Ezgi Mola’nın doğaçlama performanslarıyla izleyicileri kahkahaya boğduğu Arkadaşım Hoşgeldin yeni bölümüyle 13 Şubat 2014 perşembe akşamı izleyiciyle buluşacak. Her hafta birbirinden ünlü isimleri konuk oyuncu olarak ağırlayan Arkadaşım Hoşgeldin‘in yeni bölümünde yine çok ünlü iki isim konuk oyuncu olarak karşımıza çıkacak. Arkadaşım Hoşgeldin Yeni Bölüm fragmanı ve konuk oyuncularını haberin devamında bulabilirsiniz.

---Reklamlar---

<

Arkadaşım Hoşgeldin 13.02.2014

Arkadaşım Hoşgeldin 13.02.2014

Arkadaşım Hoşgeldin Konuk Oyuncular 13.02.2014

Kanal D’nin izlenme rekorları kıran komedi programı Arkadaşım Hoşgeldin’in bu haftaki konuk oyuncuları, müzik dünyasının başarılı ismi Ferhat Göçer ve uzun zamandır ekranlarda görünmeyen oyuncu, gazeteci, yazar ve sunucu İclal Aydın olacak.

Arkadaşım Hoşgeldin Yeni Bölüm Fragmanı 13.02.2014

Oy verin
---Reklamlar---

Google Aramaları:

    arkadaşım hoşgeldin oyuncuları isimleri,arkadaşım hoşgeldin kadrosu isimleri,arkadaşım hoşgeldin yeni bölüm,arkadaşım hoşgeldin oyuncu kadrosu,arkadaşım hoşgeldin konuk oyuncuları,arkadaşım hoşgeldin kadrosu,arkadaşım hoşgeldin yardimci oyuncular,arkadaşım hoşgeldin oyuncu isimleri,arkadaşım hoşgeldin oyuncuları,arkadasim hosgeldin ilay

Etiketler: , ,

Copyright © 2012 Güncel Blog. Tüm hakları saklıdır.
| Sitemap

Dizi oyuncuları, şarkı sözleri, başvuru formları, sağlıklı yaşam, haberler, magazin haberleri.

Yandex.Metrica Toplist