Buradasınız : Ana Sayfa //Websiteleri//Aşk Testi Yapın İçiniz Rahat Etsin

Aşk Testi Yapın İçiniz Rahat Etsin

Her insanın hayalidir kendisini gönülden seven, ona bağlı olan ve ona değer veren birisiyle birlikte olmak. Eğer iki kişi arasında yoğun duygular varsa zaten bunlar kendiliğinden gerçekleşir. İşte o zaman aşk başlamıştır ve dünya iki tarafa da toz pembe geliyordur. Durum böyleyse her şey yolunda demektir. Bir de aradaki duyguların net olmadığı, karşı tarafın kendiniz hakkında tam olarak neler hissettiğini bilmediğiniz durumlar vardır. Böyle durumlarda imdadınıza bir aşk testi yetişebilir. Belirli kriterlere göre uygulanan bu test, karşı tarafın size olan hisleri hakkında ip uçları verir.

aşk testi

aşk testi

Aslında iki kişi arasında yaşananları en iyi yine o iki kişi bilir. Ancak çok basit şekilde hazırlanmış aşk testleri ile tam olarak olmasa da karşı tarafın size uygun birisi olup olmadığını anlayabilirsiniz. Bahsettiğimiz bu testler tamamen temel düzeyde kriterlere göre sonuçlar vermektedir. Yani bu testlerde çıkan sonuçlara göre ilişkinizin gidişatını belirleyin demiyoruz.

Aşk testi sadece ciddi bir ilişkide uygulayabileceğiniz bir test değil. Aynı zamanda canınızın sıkıldığı anlarda eğlenceli zaman geçirebileceğiniz bir oyun görevi de görüyor. Bu test istediğiniz iki kişinin isimlerini yazarak oynanıyor. İsimleri yazdıktan sonra Test It butonuna basıyorsunuz ve yüzdelik bir oranda yazdığınız iki isim arasındaki aşkın yaşanma ihtimalini sonuç olarak karşınıza çıkarıyor. Çok basit ve eğlenceli bu aşk testini uygularken, kendi isminizi ve hoşlandığınız kişinin ismini yazarak test yapabileceğiniz gibi, çevrenizdeki birlikte olan kişiler arasındaki aşkı da test edebilirsiniz.

Copyright © 2011 Sosyolife: Popüler Bilgi Paylaşımı!. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap