Buradasınız : Ana Sayfa //Diziler//Aşkta ve Savaşta Dizisi Oyuncuları ve Konusu

Aşkta ve Savaşta Dizisi Oyuncuları ve Konusu

Bir Aşk Hikayesi dizisinde Ceylan karakterini canlandıran ve izleyicinin gönlünde taht kuran Damla Sönmez yeni bir dizi projesiyle oyunculuk kariyerine devam edecek. Damla Sönmez’in yeni dizisinin Aşkta ve Savaşta. Dizinin senaryosunu Adını Feriha Koydum dizisinin de senaryosunu yazan Melis Civelek ve Sırma Yanık yazacak. Aşkta ve Savaşta dizisinin konusu, oyuncu kadrosu, hangi kanalda yayınlanacağı gibi bilgileri haberin devamında bulabilirsiniz.

Aşkta ve Savaşta Dizisi - Damla Sönmez

Aşkta ve Savaşta Dizisi – Damla Sönmez

Aşkta ve Savaşta Dizisi Konusu

Aşkta ve Savaşta dizisi adından da anlaşılacağı üzere fırtınalı bir aşk hikayesini anlatacak. Dizinin konusuyla ilgili ayrıntılı bilgileri ilerleyen zamanlarda sizlerle paylaşacağız.

Dizinin 1996 yılında çekilen Aşkta ve Savaşta filmiyle bir ilgisi var mı bilmiyoruz. Ancak filmde, 1.Dünya Savaşı sırasında ambulans şoförlüğü yapan bir gencin, görevi sırasında yaralanması ve kaldırıldığı hastanede çalışan bir hemşireye aşık olmasıyla gelişen olaylar anlatılıyor.

Aşkta ve Savaşta Dizisi Oyuncu Kadrosu

Aşkta ve Savaşta dizisinin başrollerinde Damla Sönmez‘e eşlik edecek oyuncular için cast çalışmaları devam ediyor. Damla Sönmez’in partneri olarak Barış Kılıç’la anlaşmaya varıldı. Senaristlerden Melis Civelek’in kızı Feyza Civelek’in de dizide rol alacağı söyleniyor. Oyuncular belli oldukça haberimizi güncelleyeceğiz.

Aşkta ve Savaşta dizisinin başrol oyuncusu Damla Sönmez hakkındaki düşüncelerinizi sayfanın altındaki yorum panelinden yazabilirsiniz.

Aşkta ve Savaşta Dizisi Hangi Kanalda Yayınlanacak?

Yapımcılığını Medyapım’ın üstleneceği Aşkta ve Savaşta dizisi Kanal D ekranlarında izleyiciyle buluşacak. Aşkta ve Savaşta Kanal D’de şubat ayında ekrana gelecek.

43 Yorum yapılmış " Aşkta ve Savaşta Dizisi Oyuncuları ve Konusu "

  1. Meryem dedi ki:

    nedersiniz

Copyright © 2011 Sosyolife: Popüler Bilgi Paylaşımı!. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap