Buradasınız : Ana Sayfa //Kitap İnceleme ve Tavsiye//Ayşe Kulin – Handan Kitap Yorumu

Ayşe Kulin – Handan Kitap Yorumu

Edebiyat dünyamızın usta kalemi Ayşe Kulin‘in yeni romanı Handan gerçekten sürükleyici ve okumaya değer. Özellikle gençlik çağındaki kitapseverler için tam bir biçilmiş kaftan görevi üstleniyor. Ayşe Kulin’in yeni romanı Handan en çok satanlar listesinin birinci sırasında olmayı sonuna kadar hak eden başarılı bir çalışma olmuş. Tabi eleştirel açıdan söylemek değil niyetin sadece okuduğum kitapları iyi yada beğenmediğim yönlerini sitemde paylaşıp sizlere okumadan araştırma yapan kitapseverlere azda olsa yardımcı olma niyetindeyim. Kitapta mutlu bir evlilik yaptığını zanneden mağdur bir kadın olan Handan‘ın kendini toparlayıp güçlü bir profile nasıl büründüğünü kendini kariyerine vererek nasıl başarı merdivenlerini tırmandığı anlatılıyor. Tabi bu arada farklı aşklara da yelken açıyor esas kızımız Handan ama bu onu sonuna kadar hak ediyor kanımca okuyunca bana hak vereceğinizden eminim. Geçmiş zamanda 70’li yıllarda geçiyor hikayemiz ev bu yıllardan daha eskiye Halide Edip Adıvar’ın Handan romanıyla da bağlantı kuruyor Ayşe Kulin kitabında daha fazla bilgi vermeksizin size kitabı tanıtan arka kapak yazısını, Ayşe Kulin Handan Roman Bilgileri, Ayşe Kulin Handan Kitabı Yorumları, Ayşe Kulin Yeni Kitabı Handan Yorumlarını yazımızın devamında paylaşıyorum.

Ayşe Kulin – Handan Romanı

Ayşe Kulin-Handan Kitap Yorumları

Ayşe Kulin-Handan Kitap Yorumları

Ayşe Kulin – Handan Arka Kapak Yazısı

Yalnız bir kadın mutlu olabilir mi?

“aşklarını kendileri yaratır, sonra da elleriyle yok mu ederdi bütün kadınlar, yoksa ben mi böyle tuhaftım? Yalnız bir kadın güçlü olabilir miydi? Mutlu olabilir miydi?”

Başına buyruk haliyle; hataları, sevapları, acıları, sakarlıkları, sonsuz içtenlikteki aşkları ve zaaflarıyla hepimizden bir şeyler taşıyan, ama aynı ölçüde özgün, benzersiz bir karakter, Handan… 70’lerin çocuğu Handan, hayatının son derece hassas bir noktasında (yaralı bereli orta yaşında), Halide Edib Adıvar’ın ölümsüz eseri Handan’ın eşliğinde bir keşif, bir hesaplaşma yolculuğuna çıkmaya zorlanır. Bu yolculuk ki aşklar, aldatmalar, aldanmalar, ölümler ve entrikalardan geçecek, dahası, İstanbul’un tarihinin en hareketli, en renkli ve en “gazlı” günlerini, hem de tam ortadan kat edecektir…

Ayşe Kulin her güçlüğe, her şarta göğüs geren ve “asla pes etmeyen” bir kadının, Handan’ın sıra dışı, şakrak ve capcanlı hayat mücadelesine davet ediyor okurları.
(Tanıtım Bülteninden)

Ciltsiz (Karton Kapak):
Sayfa Sayısı: 272
Baskı Yılı: 2014

Ciltli (Sert Kapak):
Sayfa Sayısı: 330
Baskı Yılı: 2014
Dili: Türkçe
Yayınevi: Everest Yayınları

Sizlerde Ayşe Kulin Handan Romanı hakkında ki düşüncelerinizi aşağıdaki yorum panelinde paylaşabilirsiniz.

Copyright © 2011 Sosyolife: Popüler Bilgi Paylaşımı!. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap