Buradasınız : Ana Sayfa //Video İzle//Başbakan Recep Tayyip Erdoğan Adana Konuşması 09.06.2013

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan Adana Konuşması 09.06.2013

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan bugün Adana mitingini tamamladı. Başbakan Erdoğan 9 Haziran 2013 tarihinde Adana‘da yaptığı miting konuşmasına Yunus Emre’nin Yaradılanı Sev Yaradandan Ötürü sözleriyle başladı. Erdoğan; %50’nin değil 76 milyonun partisiyiz hizmetkarıyız şeklide devam ettirtiği Adana konuşmasında Gezi parkı eylemlerinede değindi. Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın 09.06.2013 Adana Miting konuşmasının detaylarını ve konuşmayı yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan Adana Miting Konuşması İzle

Başbakan 09.06.2013 Adana Mitingi İzle

Başbakan 09.06.2013 Adana Mitingi İzle

Dik durun ama dikleşmeyin Biz bir kaç çapulcunun yaptıklaını yapmayız. Onlar Başbakanınıza küfredecek kadar alçaktırlar.

Bunların büyük bölümü Geziparkı neresidir bilmezler. Hayatlarında hiç Gezi Parkı’na da gitmemişlerdir.

Ben sizin birliğinize beraberliğinize teşekkür ediyorum.  Fakat benim sizden bir ricam var. Artık 7 ay var, 7 ay sonra yerel seçimler olacak bunlara ilk dersi demokratik yollarla sandıkta vermenizi istiyorum.

Ve o dünyada yalan yanlış haberler yapanlara en güzel dersi yine siz vereceksiniz.

Bu kardeşiniz İstanbul’a büyükşehir belediye başkanı olduğunda İstanbul çöldü. İstanbul’u ağaçlandıran bir belediye başkanıyım.

Daha güzel bir Türkiye’ye yürüyoruz. Ama bir olalım, ayrılık tohumları ekenlere fırsat vermeyin.

Kapı kapı dolaşacağız hanım kardeşlerimden özel gayret istiyorum. Gençlerden özel gayret istiyorum. Allahın izni ile 2014 Mart çok şeyleri değiştirecek.

Bu ülkede hedefler saptırıldı. Ana muhalefetin haddini bilmez bir milletvekili çıkıyor benim polisime saldırıyor. Benim polisime hakaret ediyor. Yani bu polis kimin polisi bu polis Türk polisi, bu milletin polisi, İşte bir başkomiserimizi şehit ettiler. Ama ahlaki değerlerden nasibini almamış olanlar, onların mensupları tweet atıyorlar. Hatay’da ölen gençle ilgili olarak intikamın alındı diyorlar.

Biz bunlara aldırmayacağız ama polisimizi de bunlara yedirmeyeceğiz.

Bu meyrdanları anarşistlere teröristlere mi bırakacğız bu polisimiz onu korumanın mücadelesini veriyor.

Copyright © 2011 Sosyolife: Popüler Bilgi Paylaşımı!. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap