Buradasınız : Ana Sayfa //Video İzle//Başbakan Recep Tayyip Erdoğan Ankara Konuşması 09.06.2013

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan Ankara Konuşması 09.06.2013

Başbakan Recep Tayip Erdoğan güne yoğun başladı. Önce Adana’da miting konuşması yapan Başbakan Erdoğan ardından Mersin’de Akdeniz oyunları için yapılan bir açılışa katıldı. Mersin’den Ankara’ya geçen Başbkan Recep Tayyip Erdoğan Ankara’da konuşma yaptı. 09.06.2013 Başbakan Ankara konuşmasında AKP destekçilerinin sloganları eşliğinde konuşmasını sürdürüyor. Başbakan Recep Tayyip Erdoğan Gezi Parkı eylemlerine değinerek polisimizi kimseye yedirmeyiz gibi ifadelerde bulundu. Yaptığı ağaçlandırma, susuzluğu giderme gibi icraatlarından bahsederek CHP zamanında bunlar yapılmadı diyerek CHP’ye yüklendi. Erdoğan; Yarın elbet bizim elbet bizimdir gün doğmuş gün batmış elbet bizimdir sözleriyle konuşmasına son verdi. Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın Ankara konuşmasının detaylarını ve 09.06.2013 Başbkan Ankara konuşmasını yazımızın devamında dinleyebilirsiniz.

Başbakan Erdoğan Ankara Konuşması İzle 09.06.2013

Başbakan Erdoğan Ankara Miting Konuşması 09.06.2013

Başbakan Erdoğan Ankara Miting Konuşması 09.06.2013

-İşte şu Ankara’yı Türkiye görsün. Günlerdir Ankara’da terör estirenleri değil, Türkiye Ankara’nın bu gerçek fotoğrafını görsün.

-Yakan yıkan, saldıranlara Çapulcu denir. Kusura bakmasınlar onlara destek verenler de aynı familyada yer alır.

-Gezi Parkı’na çıkacağınıza 7 ay sonra sandıkta sizlerle görüşelim. Demokrasi, özgürlükler diyorsanız, bu şiddetle elde edilmez hukuk içerisinde kalarak elde edilir.

-Yaptıkları iş sadece vurup kırmak, kamunun binalarını yakıp yıkmak, halkın araçlarını yakıp yıkmak, bununla kalmadı benin başörtülü bacılarıma saldırdılar. Bununla da kalmadılar Dolmabahçe camiine ayakkabıyla bira şişeleriyle girdiler onu da yaptılar..

-Benim başörtülü kızlarım on yıllarca bu ülkede üniversitelere sokulmadı ama hiçbir zamanbunların yaptıklarını yapmadılar sabrettiler çünklü şuna inanıyorlardı; sabrın sonu selamettir, sabır zaferi getirecektir. Sonun da bunu gördük ama daha göreceklerimiz de var bitmedi.

-Avrupa’da İnsan Hakları Mahkemesi bile siyasallaştı ama aksi olduğu zaman farklı kararlar çıktı şimdi, bir başka olay daha var ben İspanya’da inancı sebebiyle başını örten bir vatandaşa sahip çıkan bir ifade kullandım diyen partimle ilgili kapatma davası açıldı.

Copyright © 2011 Sosyolife: Popüler Bilgi Paylaşımı!. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap