Buradasınız : Ana Sayfa //Diziler//Ben de Özledim Dizisi Bitecek mi? Neden Bitiyor?

Ben de Özledim Dizisi Bitecek mi? Neden Bitiyor?

TRT 1’de yayınlanan Leyla ile Mecnun dizisinin oyuncuları 2013’ün Haziran ayında tüm Türkiye’de yaşanan Gezi Protestoları’na destek verdikleri gerekçesiyle, kanal yönetimi diziyi bitirmişti. Leyla ile Mecnun’un yayından kaldırılmasından sonra aynı oyuncu kadrosu Star TV’de Ben de Özledim dizisine başlamıştı. Ancak Ben de Özledim dizisi Leyla ile Mecnun kadar tutulmadı. Daha doğrusu dizi çok geç saatlerde yayınlandığı için diziyi takip edenler televizyon yerine internetten izlemeyi tercih ettiler. Hal böyle olunca Ben de Özledim dizisi Star TV’ye pek fazla reklam geliri kazandırmadı. Bundan dolayı da Star TV’nin Ben de Özledim dizisini 13.Bölüm’de bitireceği iddiaları ortada dolaşmaya başladı. Ben de Özledim dizisi bitecek mi?, Ben de Özledim dizisinin akıbeti hakkındaki bilgiler haberin devamında.

Ben de Özledim Dizisi Bitecek mi

Ben de Özledim Dizisi Bitecek mi?

Ben de Özledim Dizisi Bitecek mi?

Ben de Özledim dizisinin Star TV’ye istediği reyting katkısını sağlamaması üzerine, kanal yönetiminin diziyi bitireceği söylentileri dolaşmaya başladı. Bu söylentiler üzerine Ben de Özledim dizisinin takipçileri sosyal medya dizinin bitirilmemesi konusunda kampanya başlattı. En çok kullanılan sosyal medya sitesi Twitter’da #StarBendeÖzledimeSansVer etiketi ile kampanya başlatan Twitter kullanıcılarının yanında, Change.org isimli imza kampanyası sitesinde de Ben de Özledim dizisinin bitmemesi için imza kampanyası başlatıldı.

Bütün bu gelişmeler yaşanırken, şu an 9.bölümde olan Ben de Özledim dizisinin 13.Bölümde bitip bitmeyeceği diziseverler tarafından merak konusu olmaya devam ediyor.

Ben de Özledim dizisiyle ilgili gelişmeleri sürekli takip edip, konuyla ilgili sizleri bilgilendireceğiz.

Copyright © 2011 Sosyolife: Popüler Bilgi Paylaşımı!. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap