Buradasınız : Ana Sayfa //Video İzle//Beren Saat Siyah Film Fragmanı ve Oyuncuları 2013

Beren Saat Siyah Film Fragmanı ve Oyuncuları 2013

Ekranların güzel ismi Beren Saat çektiği dizler ve özel hayatı ile gündemden düşmeyen bir isim. Kanal D ekranlarınd ayayınlanan Fatmagül’ün Suçu Ne? ve en son dizisi İntikam’da büyük başarı gösteren Beren Saat Siyah adlı film çekimlerine başladı. Beren Saat ‘in 2013 yeni filmi Siyah adından sıkça söz ettireceğe benziyor. Beren Saat‘in yeni filmi Siyah görme ve işitme engelli bir genç kızı oynayacağı ve filmin Hint-Amerikan bir yapımın uyarlaması olacağı açıklandı. Beren Saat hayranları onu sinemada tekrar görmek için sabırsızlanıyor. Beren Saat yeni filmi Siyah film konusunu, Beren Saat Siyah Film fragmanını, Beren Saat Siyah Filmi Oyuncu kadrosunu yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Beren Saat Siyah Filmi Fragman İzle

Beren Saat Yeni Filmi Siyah Film Fragmanı

Beren Saat Yeni Filmi Siyah Film Fragmanı

Beren Saat Siyah Filmi Oyuncu Kadrosu

Beren Saat’in doğuştan görme ve duyma engelli bir kızı oynayacağı ‘Siyah’ filmi Hint/Amerikan yapımının uyarlaması olacak Filmin çekimleri Büyükada’da başlıyor.

Beren Saat Siyah Filmi Konusu

Siyah” filminin yönetmeni Uğur Yücel. Yücel aynı zamanda filmin başrol oyuncularından olan Beren Saat’in de babasını canlandıracak. TMC Film‘in imza atacağı filmin adı “Black” yani “Siyah”… Film bir Hint/Amerikan yapımının uyarlaması olacak. Çekimlerinin haziran ayında başlaması planlanan film, dramatik konusuyla ilgi çekiyor. Orijinal versiyonunda Rani Mukherjee, Amitabh Bachchan, Nandana Sen’in rol aldığı filmde, hayatı karanlıkta yaşamaya mahkûm sağır ve kör bir kızın hikâyesi beyazperdeye taşınıyor. Beren Saat bu filmyle “İntikam” dizisinden sonra ikinci kez uyarlama projede rol almış olacak.

Copyright © 2011 Sosyolife: Popüler Bilgi Paylaşımı!. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap