Buradasınız : Ana Sayfa //Diziler//Beren Saat’in Yeni Dizisi (2017)

Beren Saat’in Yeni Dizisi (2017)

Aşk-ı Memnu, Fatmagül’ün Suçu Ne? ve son olarak İntikam dizileriyle ekranlarda boy gösteren güzel oyuncu Beren Saat, İntikam dizisinin final yapmasıyla şu anda herhangi bir projede yer almıyor. Ancak Beren Saat’in hayranlarını çok fazla bekletmeden yeni bir diziyle ekranlara döneceğini düşünüyoruz. Zira başarılı oyuncunun, rol aldığı diğer dizilerin de yapım şirketi olan Ay Yapım’la yeniden anlaşma yapabileceği duyumlarını aldık. Eğer Beren Saat, Ay Yapım ile yeniden anlaşırsa en erken Eylül 2014, en geç ise Ocak 2015’te yeni bir diziyle karşımıza çıkacak. Peki Beren Saat’in Yeni Dizisi ne olacak? Bu konudaki tüm bilgiler haberin devamında bulabilirsiniz.

Beren Saat Yeni Dizisi

Beren Saat Yeni Dizisi

Beren Saat’in Yeni Dizisi (2014)

Ekranların güzel ve başarılı yüzü Beren Saat‘in, daha önce Aşk-ı Memnu ve Fatmagül’ün Suçu Ne? dizileri için anlaştığı Ay Yapım ile yeniden anlaşma ihtimali var. Eğer Beren Saat Ay Yapım ile anlaşırsa senaryosunu Kerem Deren ve eşi Pınar Bulut’un yazacağı yeni bir diziyle yeni sezonda ekranlarda olma ihtimali var.

Beren Saat’in yeni dizisinde erkek başrol oyuncusunun kim olacağı ise güzel oyuncunun hayranları arasında büyük merak konusu olacak gibi görünüyor.

Beren Saat’in yeni dizisi hakkındaki tüm gelişmeleri takip edip, sizleri bilgilendirmeye devam edeceğiz.

2 Yorum yapılmış " Beren Saat’in Yeni Dizisi (2017) "

  1. James dedi ki:

    Yah cok guzel olur Beren Saat guzel bir Projeile geri dönerse otamatikmen reyting alir

Copyright © 2011 Sosyolife: Popüler Bilgi Paylaşımı!. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap