Buradasınız : Ana Sayfa //Teknoloji//Bilgi Teknoloji Haberleri

Bilgi Teknoloji Haberleri

Son yıllarda hızlı bir şekilde gelişen teknoloji sayesinde, özellikle gelişmiş ve gelişmekte olan ülkelerde yaşayan tüm bireylerde teknoloji meraklılarının sayısı gözle görülür şekilde arttı. Türkiye’yi örnek vermek gerekirse, son bir kaç yılda akıllı cep telefonu konusunda adeta bir çılgınlık yaşanıyor diyebiliriz. Apple, Samsung, HTC gibi dünyaca ünlü teknoloji firmalarının akıllı telefonları ülkemizde peynir ekmek gibi satılır seviyeye geldi. Gün geçmiyor ki bu markaların yeni bir modeli çıkmasın. Henüz 6 ay önce piyasaya sürülen bir akıllı telefonu satın alan kullanıcılar, yeni modelin çıkacağı haberlerini duyduklarında bile heyecanlanıyorlar. Ve yeni model çıkar çıkmaz eski modellerini bir şekilde ellerinden çıkartarak yeni teknolojik cihazlarını ellerine alıyorlar. Durum böyle olunca internette teknoloji kategorisinde yayın yapan web sitelerinin sayısı da artış gösterdi. Bu yazımızda bu sitelerden biri olan www.bilgitekno.com‘u sizlere tanıtmak istiyoruz.

bilgitekno.com

bilgitekno.com

Teknolojinin her alanından bilgiler bulabileceğiniz web sitesinde teknolojik gelişmeler ve bu gelişmelere bağlı olarak piyasaya çıkan son teknolojik ürünler hakkında detaylı bilgiler yer alıyor. Ayrıca akıllı telefon incelemeleri, yazılım ve donanım konularında da oldukça kaliteli makaleler bulmanız mümkün.

Teknoloji denildiğinde ilk akla gelen konulardan biri de şüphesiz ki oyunlardır. www.bilgitekno.com’da konsol, PC ya da akıllı telefonlar için üretilmiş oyunlarla ilgili oyun haberleri, incelemeler ve videolar da bulabilirsiniz. Teknoloji konusunda kaliteli içerikler bulmak ve kullanıcı dostu arayüze sahip bir web sitesinde vakit geçirmek istiyorsanız bu siteye mutlaka uğramalısınız.

Copyright © 2011 Sosyolife: Popüler Bilgi Paylaşımı!. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap