Buradasınız : Ana Sayfa //Video İzle//Bir Hikayem Var Filmi Fragmanı, Oyuncuları ve Konusu

Bir Hikayem Var Filmi Fragmanı, Oyuncuları ve Konusu

Beyaz Perde’ye 3 Mayıs Cuma günü yepyeni bir film geliyor. Başrollerini Kadir Doğulu, Nuri Alço gibi başarılı isimlerin yer aldığı Bir Hikayem Var Filmi haftasonu komedi filmi arayanlar için bire bir. Bir Hikayem Var Film müziklerini ise, Halil Sezai veCahit Berkay üstleniyor. Bir Hikayem Var kendi filmini çekmek isteyen bir gencin başından geçenleri komik bir senaryo ile bizlere aktarıldığı bir film. Bir Hikayem Var Filmi Oyuncuları, Bir Hikayem Var Filmi Konusu ve Bir Hikayem Var Film Fragmanını yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Bir Hikayem Var Filmi Oyuncuları

Bir Hikayem Var Filmi Fragman

Bir Hikayem Var Filmi Fragman

2013 Türkiye yapımı olan Bir Hikayem Var Filmi Yönetmeni ve senaristliğini Talip Karamahmutoğlu üstleniyor. Oyuncu Kadrosu; Bülent Çolak,  Nuri Alço,  Haldun Boysan,  Müge Boz,  Coşkun Göğen.

Bir Hikayem Var Filmi Konusu

Bir Hikayem Var Film Türü Komedi.

Genç bir sinemacı olma hayalindeki Mert‘in tek amacı ne olursa olsun kendi filmini çekmektir. Bu hayale ulaşmak için en yakın dostları Okay ve Aras’ı da yanına alarak projeye koyulurlar. Fakat film işi masraflıdır ve pek yerden borç para alırlar; borç isterken de kırk takla atarak yalanlar söylerler. Tabii bu yalanlar dönüp dolaşıp başlarına bela olacaktır. Fakat geri dönüş yoktur ve bir kere film çekmek için yola çıkmışlardır. Evden hesap çarşıya uymayınca, macera ve komedi dolu olaylar biribirini izler. Çıktıkları bu yolda, işler planladıkları gibi gitmeyince, kendilerini macera dolu, birbirinden komik olayların içinde bulurlar.
Filmin senaristliğini, yönetmenliğini ve yapımcılığını Talip Karamahmutoğlu’nun üstlendiği filmde Kadir Doğulu, Müge Boz, Bülent Çolak, Emre Sungur, Turan Özdemir, Teoman Kumbaracıbaşı gibi isimlerin yanı sıra Nuri Alço ve Coşkun Göğen gibi Yeşilçam’ın renkli isimleri de var. Filmin müzikleri ise Cahit Berkay ve Halil Sezai’ye ait…

Bir Hikayem Var Filmi Fragman İzle

Copyright © 2011 Sosyolife: Popüler Bilgi Paylaşımı!. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap