Buradasınız : Ana Sayfa //Haberler//Blog Haberciliğinde Atlatma Haber

Blog Haberciliğinde Atlatma Haber

Atlatma haber diğer bir deyişle haber atlatma teknolojinin çok gelişmiş olmadığı yıllarda yoğun olarak yapılan bir gazetecilik faaliyetidir. Bu faaliyette habere ilk elden ulaşmak önemlidir. Haber atlatmak yani başkalarından daha doğrusu rakip haber gazetelerinden ya da sitelerinden önce habere ulaşmak ve başkalarının o haberi daha önce yayınlamasını engellemeye haber atlatma denir. Haber atlatma tabiri eski değerini kaybediyor gibi görünse de hala etkisini korumaktadır. Atlatma haber okumak demek hiçbir yerde olmayan bambaşka orijinal, ilgi çekici haber okumak demektir. Eğer hala atlatma haber okumak istiyorsanız doğru adres atlatmahaber.com olmalıdır. Atlatmahaber.com adlı sitede habere dair her şeyi bulmanız mümkündür. Özellikle bilgi sağlık, eğitim kadın ve otomobil kategorileri ile gündemin nabzını tutan sitemiz başarılı grafikleri ve çok hızlı açılan ara yüzü ile de son derece kullanıcı dostu bir sitedir.

Sitemizde son dakika haberlerini, sıcağı sıcağına bulabilirsiniz. Ayrıca ülkemizdeki önemli olayları, sendikal faaliyetleri, İstanbul, Ankara, İzmir, Adana, Gaziantep, Bursa, Antalya, Diyarbakır, Samsun,  gibi şehirlerimizdeki önemli gelişmeleri, Otomobil dünyasından son haberleri bulmanız mümkündür. Sitemizin ilgi gören başka bir kategorisi ise Araba kategorisidir. Bu kategoride çalışan uzman editör arkadaşlarımız otomobil dünyasından en son haberleri sizler ile paylaşmaktadır. Otomobil konusunda bu kadar çok çaba vermemizin nedeni bu alandaki hâkimiyetimiz ve alanında kendini yetiştirmiş editörlerimizdir. Kadın ve sağlık konusunda da farklı editörlerimiz ile sağlık ve kadın dünyasından son haberleri sizler ile paylaşmaktayız. Makyajdan, cilt bakımına, ilişkilerden, renk ve modaya kadar geniş bir alanda sizlerle harika makaleler paylaşmaktayız.

http://www.atlatmahaber.com/  doğru ve özgün haber anlayışı ile ülkemizdeki orijinal içerik ihtiyacını karşılamak için yola çıkmış bulunuyor. Özellikle son yıllarda haber sitelerinin sahtekâr başlıklarından bıkan okuyucular, sitemizde tamamıyla orijinal ve yanıltmalı başlık kullanılmamış yazılar okuyacaklar. Haberin ve Türkiye gündeminin yakın takipçisi olacaklar. Haber okurken bir yandan da teknolojiyi takip edebilecek, son çıkan telefonları televizyonları ve teknolojiye dair birçok şeyi sitemizde bulabileceksiniz. Sizleri de farklı haber okumak için atlatma haber okumak için sitemize bekliyoruz.

Copyright © 2011 Sosyolife: Popüler Bilgi Paylaşımı!. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap