Buradasınız : Ana Sayfa //Video İzle//Bu Tarz Benim İkizler Bülent Ersoy ve Tarkan Taklidi

Bu Tarz Benim İkizler Bülent Ersoy ve Tarkan Taklidi

Show TV ekranlarında hafta içi her gün gündüz kuşağında yayınlanan Bu Tarz Benim‘de cumartesi geceleri malum eleme heyecanı yaşanıyor. Programın 25 Ekim 2014 Cumartesi gecesi yayınlanan eleme bölümünde yarışmacılar, birbirinden ünlü isimlerin kılığına girerek şovlarını sergilediler. Bu Tarz Benim‘in en çok dikkat çeken yarışmacılarından olan Aycan ve Nurcan Şencan kardeşler, eleme gecesinde Bülent Ersoy ve Tarkan’ın taklidini yaptılar. Gerek kıyafetleri gerekse de sahnedeki performanslarıyla Bülent Ersoy ve Tarkan‘ı aratmayan ikizlerin performanslarını sizlerle paylaşmak istedik. Bu Tarz Benim İkizler Bülent Ersoy ve Tarkan Taklidi yazının devamında.

Aycan-Nurcan Şencan Bülent Ersoy ve Tarkan Taklidi

Aycan-Nurcan Şencan Bülent Ersoy ve Tarkan Taklidi

Bu Tarz Benim’in 25 Ekim tarihli eleme gecesinde yarışmacıların performansları jüri üyelerine ve izleyicilere keyifli dakikalar yaşattı. Programın bu geceki bölümünün konukları arasında, konuk jüri olarak Cenk Eren, şarkılarıyla geceye renk katan ise Yonca Evcimik oldu. Bu Tarz Benim’in ikiz yarışmacıları Aycan ve Nurcan Şencan’ın Bülent Ersoy ve Tarkan taklidi ise geceye damgasını vuran performans oldu.

Aycan-Nurcan Şencan Bülent Ersoy ve Tarkan Taklidi videosu hazırlanıyor, 5 dakika sonra sayfayı F5 ile yenileyerek kontrol edin.

Bu Tarz Benim İkizler Bülent Ersoy ve Tarkan Taklidi

Copyright © 2011 Sosyolife: Popüler Bilgi Paylaşımı!. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap