Buradasınız : Ana Sayfa //Video İzle//Bülent Ersoy Gezi Parkı Konuşması Popstar 13.06.2013

Bülent Ersoy Gezi Parkı Konuşması Popstar 13.06.2013

Popstar juri üyelerinden Bülent Bey pardon Bülent HANIM Taksim Gezi Parkı direnişçileri ve hükümetin bu eylemler karşısında ki tavrını yorumlayarak bir konuşma yaptı. Bülent Ersoy 13 Haziran 2013 tarihinde yayınlanan Popstar 2013 yarışmasında yapımcıdan Gezi Parkı eylemleri hakkında konuşmak için izin istedikten sonra Gezi Parkı Direnişçileri için demokrasi ile başlayan bu eylem haddini aştı şeklinde ifadeler kullandı. Direnişçilerin artık bu eylmei bırakması gerektiğin Başbakan’ı istememe gibi bir hakları olmadığını belirtti. Başbakan vekili Bülent Arınç’ın konuşmasını hatırlatarak artık direnişçilerin geri çekilmesi gerektiğini hükümetin üstüne düşeni yaptığını söyledi. Bülent Ersoy’un Popstar 2013 programında yaptığı Taksim Gezi Parkı Eylemleri için yaptığı konuşmayı yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Bülent Ersoy Gezi Parkı Konuşması İzle

Bülent Ersoy Gezi Parkı Konuşması

Bülent Ersoy Gezi Parkı Konuşması

Ersoy, “Yapı itibari ile Sayın Başbakan gergin bir yapıya sahip. Belki kendisi ‘tamam çocuklar’ diyemedi ama açıklamaları bu doğrultudaydı. Ressam diktatör bana 8 sene yasak koydu tabii rahatsız oldum. Merhum Adnan Menderes idam edildi üzülmedik mi? Utanmadık mı? Bir şeylerden rahatsız olabilirsiniz. Size bir şeyler ters gelebilir. Bunu yakıp yıkarak değil sandıkla yapın” dedi.

1 Yorum yapılmış " Bülent Ersoy Gezi Parkı Konuşması Popstar 13.06.2013 "

  1. hasan Agirman dedi ki:

    helal olsun ersoy hanima iste bu kimsenin gucu yetmez turkiye cumhuriyetini yikmaya kimin hakki miletin dukanini aracini yakmak neyin kavgasi bu hesaplari varsa gitsinler secimde kavgasini yapsin tek basbakan tayyip erdogan tc baskani degil dunya baskani saygilarimla

Copyright © 2011 Sosyolife: Popüler Bilgi Paylaşımı!. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap