Buradasınız : Ana Sayfa //Astroloji ve Burç Yorumları//Burç Yorumları ve Özellikleri

Burç Yorumları ve Özellikleri

Her insanın doğum tarihine göre sahip olduğu bir burcu vardır. Bu burçlar astrolojide Güneş Burçları olarak bilinir ve 12 tanedir. Astrolojiyle uğraşanlar burçların güneş sisteminde yer alan Mars, Uranüs, Venüs gibi gezegenlerden etkilendiğini çok iyi bilirler. Bazı insanlar burçların hayatları üzerindeki etkilerine o kadar inanırlar ki aşk hayatlarındaki, ticari hayatlarındaki ya da sağlık durumlarındaki önemli kararları sahip oldukları burcun durumuna göre alabilirler. Burçlarının özelliklerini taşıdığını düşünen ve burçların hayatları üzerindeki etkilerine tam anlamıyla inanan kişiler, aylık ve günlük olarak burç yorumlarını takip ederler. Günümüzde her konu hakkında bilginin derinlemesine var olduğu internet dünyasında burçlarla ilgili geniş bilgilere ulaşmak da mümkün. Burç yorumlarını takip eden kişilere hitap eden web sitelerinin sayısı her geçen gün artış gösteriyor. Burç yorumları ile ilgili içeriklerin paylaşıldığı bu sitelerde, bütün burçların temel özelliklerinden günlük ya da aylık burç yorumlarına kadar her türlü bilgiyi bulabilirsiniz.

Burç Yorumları ve Özellikleri

Burç Yorumları ve Özellikleri

Burçlar ve Özellikleri

Her burç yıl içinde belirli bir dönemi kapsar. Örnek vermek gerekirse Boğa Burcu, 21 Nisan – 21 Mayıs tarihleri arasında doğanların burcudur. Boğa Burcu Özellikleri arasında aşırı alıngan olmaları, güç ve paraya düşkün olmaları en dikkat çekenlerdir.

Koç Burcu ise 21 Mart – 19 Nisan tarihleri arasında doğanların burcudur. Koç Burcu Özellikleri nelerdir denildiğinde ilk akla gelenler, aşırı hareketli olması, yerinde duramaması, rekabeti ve dikkat çekmeyi çok sevmesi gibi özellikler sayılabilir.

Copyright © 2011 Sosyolife: Popüler Bilgi Paylaşımı!. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap