Buradasınız : Ana Sayfa //Video İzle//Çakallarla Dans 3 – Sıfır Sıkıntı Oyuncuları, Fragmanı, Vizyon Tarihi ve Konusu

Çakallarla Dans 3 – Sıfır Sıkıntı Oyuncuları, Fragmanı, Vizyon Tarihi ve Konusu

İlk ikisi çok beğenilen Çakallarla Dans serisinin üçüncü filmi Çakallarla Dans 3: Sıfır Sıkıntı‘nın fragmanı yayınlandı. Aynı mahallede çeşitli mesleklere sahip bir grup arkadaşın başından geçen komik olayları konu alan Çakallarla Dans 3, 5 Aralık 2014 tarihinde vizyona girecek. Başrollerinde Arka Sokaklar dizisinde Mesut karakterini canlandıran Şevket Çoruh, Kurtlar Vadisi dizisinde canlandırdığı Memati karakteriyle tanınan ve belli bir hayran kitlesine sahip olan Gürkan Uygun gibi isimlerin yer aldığı Çakallarla Dans 3: Sıfır Sıkıntı filminin konusu, oyuncuları ve fragmanı gibi bilgileri yazının devamında bulabilirsiniz.

Çakallarla Dans 3 - Sıfır Sıkıntı Fragmanı

Çakallarla Dans 3 – Sıfır Sıkıntı Fragmanı

Çakallarla Dans 3: Sıfır Sıkıntı Filmi Konusu

Kayınço Gökhan, Muhasebeci Servet, Köfte Necmi ve Del Piero Hikmet. “denetimli serbestlik” koşuluyla hayatlarına devam ederken, topluma uyum sağlamak için grup terapisine giderler. Bir gün Del Piero Hikmet, hayatının kırılma anını yaşayacağından habersiz olarak bindiği vapurda, ömrü boyunca unutamayacağı güzeller güzeli “dilsiz” bir kadın olan Mihriban ile tanışır. “Yani kızın ağzı var,dili yoktur”. İkili gün geçtikçe kalp gözü ile anlaşıyor, anlaştıkça birbirine aşık oluyordur. Hayatında ilk defa bir kadın eli tutan Hikmet, Mihriban ile evlenme kararı alır. Mihriban’ın annesi Cemile’nin, Hikmet’ten tek bir isteği olur. Ölmeden önce kızının tekrar “Anne” demesi… Ameliyatın pahalı olması tek engel olup, bizimkiler açısından, çakallık yapmadan bulunması zor bir meblağdır. Ama iyilik için yapılan çakallık, çakallık sayılır mı?

Arkadaşlarının mutluluğu için her türlü yola başvuran çakalları; macera, aksiyon ve kahkaha dolu bir serüven bekliyordur.

Çakallarla Dans 3: Sıfır Sıkıntı Filmi Oyuncuları

Şevket Çoruh
Gürkan Uygun
Ceyhun Yılmaz
İlker Ayrık
Murat Akkoyunlu
Derya Baykal
Derya Şensoy
Ünal Silver
Doğa Rutkay

Çakallarla Dans 3: Sıfır Sıkıntı Fragmanı

Copyright © 2011 Sosyolife: Popüler Bilgi Paylaşımı!. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap