Buradasınız : Ana Sayfa //Kitap İnceleme ve Tavsiye//Canan Tan Son Kitabı ‘Hasret’ Romanı Çıktı!

Canan Tan Son Kitabı ‘Hasret’ Romanı Çıktı!

Duygusal ve sürükleyici romanların yazarı Canan Tan‘dan yine bir solukta okunacak bir kitap. Hasret adlı Canan Tan’ın son çıkan kitabı, Kurtuluş savaşı ve Cumhuriyet öncesi dönemi elealarak gerçekte yaşanmış bir aşk hikayesini ele alıyor. Bu tutkulu aşk hikayesi bir avuç hasreten ibaret. Sizi hem alıp götürecek hem de ağlatacak bir kitap. Canan Tan’ın Hasret romanı bilgilerini ve yorumlarını yazımın devamında bulabilirsiniz.

Canan Tan Hasret Romanı 2013

Canan Tan Hasret Romanı 2013

Canan Tan ‘Hasret’ Kitabı Arka Kapak Yazısı

Gittin…
Bir yemin kaldı aramızda
Yarısı senin
Yarısı benim…

Hasret, izleri Kurtuluş Savaşı ve Cumhuriyet öncesi döneme uzanan, gerçek yaşamdan alınmış kırık bir aşkın ve ömür boyu süren hasretin öyküsü.

Müslüman bir bey oğluyla bir Rum kızının tüm engellere rağmen filizlenen sevdası, önüne çıkan ne varsa yakıp yıkacak güçte bir kora dönüşür. Ancak ayrılık kaçınılmazdır.

Lozan Antlaşmasının öncesinde imzalanan Mübadele Sözleşmesi, bir buçuk milyona yakın insanı yerlerinden yurtlarından ederken, geride parçalanmış hayatlar, boynu bükük aşklar ve nesiller boyu sürecek hasret hikâyeleri bırakacaktır.

Tıpkı Tacettinle Patricianın hikâyesi gibi…

Canan Tan ‘Hasret’ Romanı Bilgileri

Yazarı: Canna Tan

Dili: Türkçe

Yayın Evi: Doğan Kitap

Yayın Yılı: 2013

Kitap Kağıdı: 352 sayfa

Fiyatı: 22.00 TL

1 Yorum yapılmış " Canan Tan Son Kitabı ‘Hasret’ Romanı Çıktı! "

  1. RÜSTEM dedi ki:

    KİTAP OKUMAYI SEVİYORUM DİNLENDİRİYOR ARTI UNUTKANLIGI OLAN HASTALARDA YADA UNTKANLIK BAŞL ANGIÇI KİŞİLERE TAVSİYEM BOL KİTAP OKUSUNLAR TÜRK TOPLUMU OLARAK KİTAP OKUYAN AZKİTLE VAR BİrDE SU İÇMEME GİBİ BİR ALIŞKANLIK Vr. vücuda sugirmedigi süreçe iflas etmişinizdemektir.TEŞEKKÜRLER

Copyright © 2011 Sosyolife: Popüler Bilgi Paylaşımı!. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap