Buradasınız : Ana Sayfa //Kitap İnceleme ve Tavsiye//Crossfire Üçlemesinin İlk Kitabı ‘Sana Soyundum’ Sylvia Day

Crossfire Üçlemesinin İlk Kitabı ‘Sana Soyundum’ Sylvia Day

E.L. James’in Girinin Elli Tonu, Karanlığın Elli Tonu ve Özgürlüğün Elli Tonu erotik kitap serisinini ardından Sylvia Day’in Crossfire üçlemeside Dünya’da oldukça ilgi gördü. Türkiye’ye Doğan kitap tarafından çevrisi yapılan Crossfire üçlemesinin ilk kitabı Sana Soyundum artık raflarda. Erotik aşk romanı olan Sylvia Day’in Sana Soyundum birinci kitabının konusu, bilgileri ve yorunlarını yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Sana Soyundum Sylvia Day

Sana Soyundum Sylvia Day

Sylvia Day Crossfire Üçlemesi İlk Kitabı Sana Soyundum Arka Kapak Yazısı

“Ateşle oyna! 
“Sana ihtiyacım var, Gideon” dedim soluk soluğa ve tahrik olduğu için şimdi daha da yoğunlaşmış olan kokusunu içime çektim. Sırf teninin baştan çıkarıcı kokusu yüzünden hafifçe sarhoş olduğumu düşündüm. “Beni çıldırtıyorsun.”

Bileklerimi bırakıp yüzümü avuçlarının arasına aldı ve dudaklarını dudaklarıma sertçe bastırdı. Pantolonuna uzanıp gizli fermuara ulaşabilmek için iki düğmeyi açtım…

New York’un en gözde bekârı, Cross Holding’in varisi Gideon Cross, namı diğer Bay Gizemli ve Tehlikeli Eva’nın karşısına çıktığında genç kadının yapabileceği tek bir şey vardı: Tüm bedeni ve ruhuyla ona teslim olmak…”

Sylvia Day Crossfire Üçlemesi İlk Kitabı Sana Soyundum Kitap Bilgileri

Yazar: Sylvia Day

Çeviri: Ayşe Kaya

Yayın evi: Doğan Yayıncılık

Fiyatı: 22.00 TL

Copyright © 2011 Sosyolife: Popüler Bilgi Paylaşımı!. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap