Buradasınız : Ana Sayfa //Kitap İnceleme ve Tavsiye//Debbie Macomber-Yeni Başlangıçlar Mevsimi Kitap Yorumu

Debbie Macomber-Yeni Başlangıçlar Mevsimi Kitap Yorumu

Debbie Macomber “Yeni Başlangıçlar Mevsimi” Kitap Yorumu; Debbie MACOMBER‘in bu romanı serinin altıncı kitabı. “Bir Dilekle Başladı Herşey” den sonraki kitap. “Sevginin Son Dileği” ise bundan sonra geliyor. Yazarı takip edenlerin beğenerek okuyacağı bir roman. Serinin devamı olduğu için hikayelerde karakterlerde pek bir değişiklik yok.Bu romanda Lydia Goetz daha çok ön planda tutulmuş. Aile hayatı her zamanki gibi vurgulanmış. Evlat edinme detaylı işlenmiş. Değerler ön plana çıkarılmış. Okurken içinizi ısıtan bir kitap. Yormuyor. Çocuğunuza da tavsiye edebileceğiniz türden. Olumlu mesajlarla dolu sayfaları. İyilik ve sevginin tüm sorunları çözebileceğini görüyoruz.

Debbie Macomber-Yeni Başlangıçlar Mevsimi

Debbie Macomber-Yeni Başlangıçlar Mevsimi

Önceki kitaplardan tanıdığımız kişilerin hayatlarından da yer yer bahsediliyor. Özellikle Alix’ten. Anne Marie de çoğunlukla anlatılmış.Hikayeye eklenen karakterler Hutch ve Phoebe. Esas hikaye onların üzerinden anlatılmış. Kitap bölümler halinde hazırlanmış ve başlıkta yine kişiler var.Bunlar;

Lydia Goetz

Anne Marie

Alix Turner

Hutchinson

Phoebe

İçinde şiddet yok,cinayet yok ya da ağlatacak derecede dram yok. Bilgi arayanlar için belli bir konuda bilgi de yok. Aşırı merak da uyandırmıyor.Ama sımsıcak hikayesi insanı sarıyor. Gerçekten sıkılmadan ,keyifle okuyabileceğimiz rahatlatıcı,güzel bir roman.

Debbie Macomber-Yeni Başlangıçlar Mevsimi Kitap Bilgileri

Orijinal Adı: Summer on Blossom Street

Yayınevi: Martı Yayıncılık

1. Baskı: Şubat 2013

Copyright © 2011 Sosyolife: Popüler Bilgi Paylaşımı!. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap