Buradasınız : Ana Sayfa //Video İzle//Devlet Bahçeli MHP Grup Toplantısı Konuşması 25.06.2013

Devlet Bahçeli MHP Grup Toplantısı Konuşması 25.06.2013

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli 25.06.2013 tarihli Grup toplantısı konuşmasını tamamladı. Devlet Bahçeli; grup toplantısı konuşmasında AKP Genel Başkanı Başbakan Recep Tayyip Erdoğan‘ın sanal medya peşine düştüğünü dile getirerek Başbakan’a yüklendi. Devlet Bahçeli’nin MHP Grup Toplantısı konuşmasını ve konuşma ile ilgili tüm detayları yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Devlet Bahçeli MHP Grup Toplantısı İzle

MHP Grup Toplantısı Konuşması 25.06.2013

MHP Grup Toplantısı Konuşması 25.06.2013

“Başbakan Erdoğan, ipini koparmış şamandıra misali nerede duracağı belli değildir. Karşımızda kimseyi dinlemeyen, kendisini dev aynasında gören birisi vardır. Sanal medyanın peşine düşmüştür. Twitter polisliğine soyunmuş, Facebook’ta iz sürmüştür. Sanatçıları hedef göstermiş, öğrencileri haşlamış, öğretmenleri azarlamış, çiftçilere sövmüş, gençlere ters düşmüş, kim itiraz ediyorsa kötülemiştir. Yandaş olmayan ama saygınlığı ve tarafsızlığı hiç kalmayan medyaya, iş ve sermaye çevrelerine, kendisinden olmayan her canlıya, kendisini benimsemeyen her kesime ateş püskürtmüştür.

Başbakan sürekli kendini yalanlıyor, inandırıcılığını yitirdi. Geçmişte ‘biz herkes için demokrasi istiyoruz’ diyen kişiyle demokratik taleplerini dile getiren kişilere suyla, gazla müdahale emrini veren aynı kişidir. ‘İleri demokrasi’ ile ‘Taksim’e çıkanlar işgal gücü’ diyen aynı kişidir.

Türk gençliği aldanmaz, aldatmaz, kimsenin oyununa bile bile kapılmaz.

Başbakan’ın mitinglerde kullandığı dil ayırıcı ve tehdit yüklüdür. Başbakan’ın Samsun’da yaptığı konuşmada “Namazda, kıyamla direniriz onlar milyonlarca tweet atsınlar, bizim tek bir besmelemiz oyunları bozar” demiştir. Başbakan besleme çekmesini bir tek şahsı mı bilmektedir. Başbakan ulema mıdır, bu ehliyeti kendisinde nasıl bulabilmektedir. Samimi din alimlerimiz, üniversitelerin ilahiyat fakültelerinde görev yapan muhterem öğretim üyelerimiz Başbakan’ın İslam’la aldatmasına, ahkam kesmesine, fetva vermesine nereye kadar suskun kalacaktır.

Bu sıralar camide içki içildiği, başörtülü kızlarımıza saldırdılar iddiaları geçiştirilecek türden değildir. Camide içki içen kimdir, başörtülü kızlarımıza saldıranlar kimlerdir. Başbakan’ı uyarıyorum; Müslüman Türk Milleti’ni tahrik etme, biribirine düşürmeye  çalışma. Bu siyaset toplumsal bölünmeleri, düşmalıkları, inanmayan kamplaşmasını geri döndürülemeyecek noktaya taşıyacaktır.”

Copyright © 2011 Sosyolife: Popüler Bilgi Paylaşımı!. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap