Buradasınız : Ana Sayfa //Ekonomi Haberleri//Dillere Pelesenk Olacak Anlamlı Yılbaşı Hediyeleri

Dillere Pelesenk Olacak Anlamlı Yılbaşı Hediyeleri

Sıradan yılbaşı hediyesi size sıkıcı mı geliyor ? Anlamlı, farklı ve kaliteli yılbaşı hediyeleri sahiplerini mutlu etmeyi bekliyor.

“Alacağım yılbaşı hediyesi öyle bir şey olmalı ki…” diye cümleye başlıyorsanız, siz de sıradan yılbaşı hediyeleri almaktan sıkılmış olmalısınız.  Size bildiğiniz tüm yılbaşı hediyelerini unutturacak ve sevdiklerinizi mutlu etmeye odaklanmanızı sağlayacak birbirinden anlamlı bu hediye alternatiflerimizle tanışmanızı tavsiye ediyoruz.  İşte sizin için seçtiğimiz o özel yılbaşı hediyeleri;

Seni Her Şeyden Çok Seviyorum Aşk Kulesi

2016-yilina-damgasini-vuracak-yilbasi-hediyeleri-1

“Seni her şeyden çok seviyorum” demek hiç bu kadar romantik olmamıştır. 4 kalp kattan oluşan ve içerisinde sırayla draje çikolatalar, kalpli çikolatalar, seni seviyorum mesajlı çikolatalar ve 365 tane romantik cümlenin yer aldığı kalpli kağıtlar bulunan aşk kulesi sevgilinize aşk dolu bir yıl yaşatacak.

Kişiye Özel Film Şeridi Yastık

2016-yilina-damgasini-vuracak-yilbasi-hediyeleri-2

Sevgilinizle birlikte çekildiğiniz 5 fotoğrafın yer alacağı kişiye özel film şeridi yastık buram buram aşk kokuyor. Üzerine tarih, mesaj ve isim bilgileri ekleyebildiğiniz bu yastık ile sevgilinizin kalbine taht kurabilirsiniz.

http://www.buldumbuldum.com/hediye/kisiye-ozel-film-seridi-yastik/

Kişiye Özel Manyetik Kum Saati

2016-yilina-damgasini-vuracak-yilbasi-hediyeleri-3

Sevgilinizin olmadığı bir saniye bile size çok anlamsız geliyorsa, 2016 yılını sevgilinize olan aşkınızla anlamlandırmaya ne dersiniz? Üzerine dilediğiniz metni yazdırabildiğiniz ahşap tabanlı kum saati sevgilinize duygu dolu dakikalar yaşatacak.

Fotoblog Telefon Kılıfları

2016-yilina-damgasini-vuracak-yilbasi-hediyeleri-4

Renkgarenk bir yıl temenni ettiğiniz sevdiklerinize renkli fotoblog telefon kılıflarından hediye edebilirsiniz. Telefon kılıflarının üzerine dilediğiniz 4 fotoğrafı ve yazılmasını istediğiniz 4 mesajınızı ekleyebilirsiniz.

Aşk Çeki

2016-yilina-damgasini-vuracak-yilbasi-hediyeleri-5

Romantiklikten kaçarak sürekli unutkanlığına sığınan sevgilinizin bahanelerine son verecek harika bir yılbaşı hediyesi ile karşınızdayız! Sevgilinize istediğiniz her şeyi belgeli olarak yaptırabileceğiniz aşk çekleri sayesinde eğlenceli dakikalar sizi bekliyor.

Sevgililere Özel Gün Hatırlatma Takvimi

2016-yilina-damgasini-vuracak-yilbasi-hediyeleri-6

Unutkanlıktan bahis açmışken, sevgiliniz sizin tanışma yıldönümünüz, doğum günü tarihiniz gibi günleri de mi unutuyor? O zaman Sevgilimin Unutmaması Gereken Günler takvimi tam da size hitap eden bir hediye seçeneği…

http://www.buldumbuldum.com/hediye/sevgililere-ozel-gun-hatirlatma-takvimi/

Karlı Mutlu Yıllar Ürünleri

2016-yilina-damgasini-vuracak-yilbasi-hediyeleri-7

Şirin bir yılbaşı hediyesine kim hayır diyebilir ki! Yeni yıl mesajınızı ekleyebildiğiniz Noel Baba ve geyiği tasarımını kupa bardak, duvar saati ve magnet gibi ürünlere bastırabiliyorsunuz.

Yılbaşı Çiftleri 2li Yastık Seti

2016-yilina-damgasini-vuracak-yilbasi-hediyeleri-8

Parmakla gösterilen örnek çiftlere özel olarak tasarlanmış Yılbaşı Çiftleri 2li Yastık Seti üzerine hediye edeceğiniz kişilerin isimlerini yazdırabiliyorsunuz. Eğlenceli bir 2016 yılı geçirmesini temenni ettiğiniz sevdiklerinize bu yastık setini hediye ederek onları dünyanın en mutlu insanı yapabilirsiniz.

Copyright © 2011 Sosyolife: Popüler Bilgi Paylaşımı!. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap - Gündemi takip etmek için Haber Sırası sitemizi ziyaret edin.