Buradasınız : Ana Sayfa //Güzellik//Diş Beyazlatma Formülü (Oksijenli Su ile)

Diş Beyazlatma Formülü (Oksijenli Su ile)

Hepimiz dış görünüşümüze önem vermeye dikkat ediyoruz. Kıyafetlerimizden, ayakkabılarımıza, saçlarımızdan, kişisel bakımımıza kadar her şeye özen gösterip, başkalarının karşısına çıktığımızda olumsuz bir intiba bırakmamaya çalışıyoruz. Bu konuda ilk dikkat çeken bölgelerimizden biri de dişlerimiz. Dişlerimizin beyaz görünmesi hepimiz için önemli bir unsur. Bunun için diş bakımımıza dikkat etmenin yanında dişlerimizi beyazlatmak için farklı yöntemler kullanıyoruz. Bu yazımızda diş beyazlatma yöntemlerinden birini sizlerle paylaşmak istedik. Bunun için oksijenli su ile elde edilen Diş Beyazlatma Formülü‘nü yazımızda paylaştık. Aşağıda diş beyazlatma formülü için gerekli malzemeler ve diş beyazlatma formülünün yapılışını bulabilirsiniz.

diş beyazlatma formülü

diş beyazlatma formülü ile elden edilen beyaz dişler

Diş Beyazlatma Formülü İçin Gereken Malzemeler

– Diş macunu

– Toz soda (Karbonat)

– Oksijenli su

– Su

Diş Beyazlatma Formülü Hazırlanışı

Küçük bir kaba bir sıkımlık diş macunu koyun. Diş macununa bir çay kaşığı kuru soda ve bir çay kaşığı oksijenli su ilave ederek karıştırın. Elde edilen karışımla dişlerinizi 2 dakika boyunca fırçalayın. Bu işlemi dişleriniz istediğiniz beyazlığa ulaşıncaya kadar haftada bir kez tekrarlayın. Dişleriniz istediğiniz beyazlığa ulaştığında ise, aynı işlemi ayda bir ya da en fazla iki kez yaparak dişlerinizin beyazlığını muhafaza edin.

1 Yorum yapılmış " Diş Beyazlatma Formülü (Oksijenli Su ile) "

  1. mehmetlale dedi ki:

    Aslında diş beyazlatma konusunda deneyemediğim bir yöntemdi denemek için iyi bir yazı oldu kısa sürede deneyeceğim. Teşekkürler.

Copyright © 2011 Sosyolife: Popüler Bilgi Paylaşımı!. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap