Buradasınız : Ana Sayfa //Video İzle//Don Jon Filmi Fragman (Scarlett Johansson ve Joseph Gordon Levitt)

Don Jon Filmi Fragman (Scarlett Johansson ve Joseph Gordon Levitt)

Başrollerini Scarlett Johansson ve Joseph Gordon Levitt‘in oynadığı Don Jon filmi 27 Eylül 2013’de gösterime girecek. Filmin ilk fragmanı yayınlandı. Don Jon filminin fragmanın da Scarlett Johansson ve Joseph Gordon Levitt‘in ateşli sahneleri dikkat çekiyor. Don Jon filminin konusu, oyuncu kadrosu ve fragmanını haberin devamında bulabilirsiniz.

Don Jon

Don Jon

Don Jon Filmi Konusu

Jon Martello, porno bağımlılığı olan ve kadınlar konusunda türlü takıntılara sahip olan bir adamdır. Arkadaşları arasında Don Juan olarak mimlenen Jon, kadınları elde etme konusunda da bir hayli başarılıdır. Bir gece kulübünde tanıştığı Barbara ise daha önce karşılaştığı hiçkimseye benzememektedir. Bir hayli çekici bir görünüme sahip olan Barbara, doğru erkeğin peşinde olan son derece idealist bir kadındır. Ve sırf bu nedenle bile Jon için önemli bir cazibe merkezi haline gelmesi kaçınılmaz olur. Jon bir yanda her daim yanında olan Esther’le ilişkisinin karmaşasını yaşarken diğer yanda Barbara’yı elde etmeye çalışacaktır.
Ünlü aktör Joseph Gordon-Levitt’in yazıp yönettiği ve başrolünde yer aldığı filmin diğer başrollerinde Scarlett Johansson ve Julianne Moore yer alıyor.

Don Jon Filmi Fragman izle

Copyright © 2011 Sosyolife: Popüler Bilgi Paylaşımı!. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap