Buradasınız : Ana Sayfa //Spor Haberleri//Ertelenen Galatasaray-Juventus Maçı Ne Zaman Hangi Kanalda Yayınlanacak?

Ertelenen Galatasaray-Juventus Maçı Ne Zaman Hangi Kanalda Yayınlanacak?

Galatasaray, Şampiyonlar Ligi grup maçlarının sonuncusunda İtalyan Juventus‘la karşılaşırken, artan kar yağışı nedeniyle saha çizgilerinin kaybolmasından dolayı hakem maçı 34.dakikada durdurdu ve futbolcuları soyunma odasına gönderdi. Daha sonra sahada kar temizliği çalışmaları başladı. Yaklaşık 20 dakika sonra sahaya tekrar çıkan hakem maçın devam etmeyeceğini ilan etti. Yarıda kalan Galatasaray-Juventus maçı ne zaman oynanacak? Maçın hangi tarihte oynanacağı yarın (11.12.2013) netlik kazanacak. Peki ertelenen Galatasaray-Juventus maçı hangi kanalda yayınlanacak?

Galatasaray-Juventus Maçı Hangi Kanalda

Galatasaray-Juventus maçı devam ederken şiddetini artıran kar yağışı sahanın beyaza bürünmesine ve hakemin karşılaşmayı tatil etmesine neden oldu. Karşılaşmanın ne zaman devam edeceği yarın belli olacak. Bu da demek oluyor ki Galatasaray-Juventus maçı yarın da oynanmayacak.

Yarıda Kalan Galatasaray-Juventus Maçı Hangi Kanalda Yayınlanacak?

Galatasaray-Juventus maçı salı günü oynandığı için şifresiz kanal Star TV’den canlı yayınlanmıştı. Ancak yarıda kalan ve ertelenen maçın hangi kanaldan canlı yayınlanacağı şimdilik net değil. Tahminimizce yine Star TV’den canlı yayınlanabilir.

Yarıda kalıp ertelenen Galatasaray-Juventus maçıyla ilgili tüm gelişmeleri an be an sizlere bildireceğiz. Haberimizi takip etmeye devam edin.

Galatasaray ile Juventus arasında oynanması gereken ancak kar yağışı nedeniyle ertelenen mücadelenin 11 Aralık Çarşamba günü oynanacağı belli oldu.

UEFA Yetkilisi, yoğun kar yağışı sebebiyle duran Galatasaray – Juventus maçının yarın kaldığı yerden devam edeceğini söyledi. Ancak karşılaşmanın başlama saatinin henüz netlik kazanmadığını belirtti.
UEFA Yetkilisi ayrıca maçın ertelenme sebebini, “İki takım kaptanları ve teknik ekibiyle yapılan görüşmeler sonucunda, bu hava koşulları altında futbolcuların sağlık güvenlikleri olmadığı yönünde karar aldık. Bu nedenle maçın devam etmemesini kararlaştırdık” diyerek açıkladı.
UEFA yetkilisinin maçın ertelenmesinin ardından yaptığı açıklamada, kulüp yetkilileri ile yapılacak görüşmenin ardından maç saati hakkında kesin bir karara verileceği öğrenildi.
Çarşamba günü oluşacak hava durumuna göre maçın 15:00 ya da 16:00 saatlerinden birinde oynanacağı belirtildi.

Copyright © 2011 Sosyolife: Popüler Bilgi Paylaşımı!. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap