Buradasınız : Ana Sayfa //Zayıflama//Estetik Ve Fit Görünüm

Estetik Ve Fit Görünüm

Dış görünüşe verilen önem beraberinde beğeni görme, insanlar tarafından hoş karşılanma duygusunu da bilinçaltlarına yerleştirmiştir. İşin kötü yanı ise dış görünüşünden memnun olmayan insanlar özgüvenlerini yitirmiş, toplumdan kendilerini uzaklaştırmışlardır. Çağımızda dış görünüşle ilgili en büyük iki problem fazla kilo ve duruş bozukluğudur. Fazla kilolar sağlık açısından kötü bir unsur olduğu gibi sosyal açıdan da insanın kendine olan saygısını azaltmakta ve insanı mutsuz kılmaktadır. Duruş bozukluğu da aynı sorunları kapsamaktadır.

termal sauna şort

termal sauna şort

Fazla kilolardan kurtulmak için düzenli spor ve diyet şarttır. Spor ve diyetin yanında kullanılan bazı ürünler kilo kaybı süresini kısaltmaktadır. Bu ürünlerden örnek vermek gerekirse biri zayıflama bandıdır. Göbek bandı olarak da bilinen ürün göbek deliği yakınına yapıştırılarak kullanılır. Sindirim sistemini harekete geçirerek kilo verme işlemini hızlandır. Kutu içerisinde 30 bant olacak şekilde üretilmiştir ve bantlar tek kullanımlıktır. Her gün değişmesi gerekir. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklamak önemlidir.  Kilo vermeye yardım eden ürünlerden biri de termal sauna şorttur. Şort vücudu sararak ısı oluşturur ve bu ısı yağ yakımını sağlar. Kalça ve baseni şekle kavuşturur. Şortun temizliğine ve vücudu fazla sıkmamasına özen gösterilmelidir.

Duruş bozukluğuna çare olarak geliştirilen dik duruş korsesi de vücudun estetik bir duruşa kavuşmasına yardımcı olur. Duruş bozukluğunu kalıcı olarak yok eder. Ancak düzenli kullanım oldukça önem arz eder.

Copyright © 2011 Sosyolife: Popüler Bilgi Paylaşımı!. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap