Buradasınız : Ana Sayfa //Spor Haberleri//Galatasaray’ın Yeni Kaptanı Kim? 2013

Galatasaray’ın Yeni Kaptanı Kim? 2013

Son zamanalarda başarılı maçlarıyla tarftarlarını sevindiren takım Galatasaray takım kaptanı değişiyor. Galatasaraya kaptanlık yapan Selçuk İnan bu durumu İmparator Fatih Terim‘e bırakıyor. Son karar sahibi olan Fatih Terim Galatsaray takım kaptanını çilek transfer Drogba ismi üzerinde duruyor Detaylı bilgiyi yazımızın devamında bulabilirsiniz.

GS Kaptanı Değişiyor mu?

Galatsarayın Savaşçı ve hırslı kimliğiyle öne çıkan, bir o kadar da rakiplerine sayıgılı ve centilmen oyunuyla dikkat çeken golcü oyuncu Didier Drogba, önümüzdeki sezon Galatasaray’ın kaptanı oluyor.

Galatasaray Kaptanı Kim

Galatasaray Kaptanı Kim

Fatih Terim ve yardımcılarının ceza almasının ardından Karabükspor deplasmanında takıma taktikler veren golcü oyuncunun önümüzdeki sezon takıma kaptan olması bekleniyor. Sabah’ın haberine gör şu anki kaptan Selçuk İnan’ın da duruma sıcak baktığı ve son kararın İmparator’a kaldığı belirtildi.

Şampiyonlar Ligi’nde müthiş bir performans ortaya koyan ve taraflı tarafsız tüm izleyicilerin beğenisini kazanan Aslan’a Arsenal ve Emirates Kupası davetinden sonra Ajax’tan da hazırlık kupası daveti geldi. En son 2003 yılında Amsterdam Turnuvası’na katılan Galatasaray, uzun bir aradan sonra Avrupa’da  yeniden moda haline geldi.

Emirates Kupası’nda Arsenal, Milan ve Hamburg’la karşılaşacak olan Cimbom, Temmuz ayında da Real Madrid’le bir hazırlık maçı yapacak.

Copyright © 2011 Sosyolife: Popüler Bilgi Paylaşımı!. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap