Buradasınız : Ana Sayfa //Mobil Uygulamalar//Getaround Nedir? Nasıl Kullanılır?

Getaround Nedir? Nasıl Kullanılır?

Her geçen gün gelişen teknolojiler hayatımızı kolaylaştırmaya devam ediyor. Özellikle yeni nesil akıllı telefonlar için yazılan uygulamalar, telefonunuz yanınızdayken bilmek istediğiniz her şeyi bir kaç dokunuşla önünüze getiriyor. Akıllı telefonlar sayesinde gezmeye gittiğiniz bir yerde yemek yiyebileceğiniz yerler, gezilebilecek yerler, taksiler, araç kiralama servisleri vb. ihtiyacınız olabilecek her şey bir kaç tık ötenizde. Getaround da bu tür uygulamalardan birisi. Ancak Getaround uygulamasının amacı para kazanmak. Uygulama sayesinde kendi aracınızı kiralayabiliyor ve para kazanabiliyorsunuz. Uygulama şimdilik Türkiye’de çok yaygın değil ama popüler hale gelmesi an meselesi. Bu yazımızda sizlere Getaround uygulamasını telefonunuza nasıl yükleyeceğinizi ve uygulamanın çalışma mantığını anlatmak istiyoruz.

Getaround uygulaması

Getaround uygulaması

Getaround Nedir?

Gertaround uygulamasının açıklaması tam olarak böyle; Sosyal Araç Paylaşımı: Çevrenizdeki insanlardan saatlik araç kiralayın. Ya da kendi aracınızı kiraya vererek para kazanın.

Gertaround uygulamasını aşağıdaki linki kullanarak telefonunuza yükleyebilirsiniz.

Getarounda uygulaması Apple Store indirme linki

Getaround Uygulaması Nasıl Kullanılır?

Getaround uygulamasını telefonunuza kurduktan sonra, uygulamayı çalıştırın.

– Karşınıza Browse Cars yazan mavi bir buton gelecek, butona tıklayın.

– Uygulama konumunuzu kullanmak için izin isteyecek, izni verin.

– Artık çevrenizdeki kiralık araçları görebilirsiniz.

Önemli not: Uygulama Türkiye için henüz aktif değil ve şu an için yalnızca iOS işletim sistemi için indirilebilir durumda.

Copyright © 2011 Sosyolife: Popüler Bilgi Paylaşımı!. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap