Buradasınız : Ana Sayfa //Spor Haberleri//GS-FB Süper Kupa Finali Ne Zaman Hangi Kanalda Yayınlanacak?

GS-FB Süper Kupa Finali Ne Zaman Hangi Kanalda Yayınlanacak?

Geçtiğimiz sezon Spor Toto Süper Lig’de şampiyon olan Fenerbahçe ile Ziraat Türkiye Kupası’nı kazanan Galatasaray, Süper Kupa Finali‘nde karşı karşıya gelecek. Galatasaray-Fenerbahçe Süper Kupa Finali‘nin tarihi ve hangi kanalda yayınlanacağı belli oldu. Süper Kupa Finali‘nin Manisa’da oynanacağı ise daha önceden açıklanmıştı. Süper Kupa Finali‘nin Soma’da yaşanan maden faciası nedeniyle Manisa’da oynanmasına ve maçtan elde edilecek gelirin maden faciasında hayatını kaybeden işçilerin ailelerine verilmesi kararlaştırılmıştı. GS-FB Süper Kupa Finali’nin tarihi, hangi kanalda ve saat kaçta yayınlanacağı gibi bilgileri yazının devamında bulabilirsiniz.

GS-FB Süper Kupa Finali Ne Zaman Hangi Kanalda

GS-FB Süper Kupa Finali Ne Zaman Hangi Kanalda

GS-FB Süper Kupa Finali Ne Zaman Oynanacak?

Türkiye Kupası’nı kazanan Galatasaray ile Lig Şampiyonu Fenerbahçe‘nin karşı karşıya geleceği Süper Kupa Finali 25 Ağustos 2014 pazartesi akşamı oynanacak.

GS-FB Süper Kupa Finali Hangi Kanaldan Yayınlanacak?

GS-FB Süper Kupa Finali, Ziraat Türkiye Kupası maçlarını da canlı yayınlayan ATV ekranlarından yayınlanacak.

Süper Kupa Tarihçesi

2006 yılından bu yana düzenlenen Süper Kupa’yı bugüne kadar en çok kazanan takım 3 defa ile Galatasaray oldu. Beşiktaş’ın 1, Trabzonspor’un 1, Fenerbahçe‘nin de 2 defa kazandığı Süper Kupa 2011 yılında düzenlenmedi.

Galatasaray-Fenerbahçe 1-0 (2013 Süper Kupa Finali Maç Özeti)

Copyright © 2011 Sosyolife: Popüler Bilgi Paylaşımı!. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap