Buradasınız : Ana Sayfa //Konserler//Gülşen Samsun Lovelet Outlet Alışveriş Merkezi Konseri 26.06.2013

Gülşen Samsun Lovelet Outlet Alışveriş Merkezi Konseri 26.06.2013

Pop müziğin başarılı sesi Gülşen Samsun halkıyla buluşmaya hazırlanıyor. Samsun‘un en büyük alışveriş merkezlerinden biri olan Lovelet Outlet Alışveriş Merkezi‘nin 1. kuruluş yıl dönümü etkinlikleri kapsamında Samsunlu hayranlarıyla buluşacak olan Gülşen, yeni albümündeki parçaları ile dinleyenlere müzik ziyafeti sunacak.

26 Haziran Çarşamba Günü, Saat 21:00’de gerçekleşecek konserde Gülşen yeni albümü ile tüm Karadeniz bölge halkına Lovelet Outlet’ten seslenecek. ‘Yatcaz Kalkcaz Ordayım’ şarkısı ile dillere destan olan Gülşen, bu kez de en popüler şarkılarını Lovelet’te söyleyecek.
Gülşen Samsun Konseri

Gülşen Samsun Konseri

Konser günü, gün boyu sürecek etkinliklerde yok yok…

Öğlen saatlerinde başlayacak çocuk etkinlikleri konser saatine kadar devam edecek olup, yetişkinler için de müzik dinletileri ve dj partileri gerçekleşecek.7’den 70’e herkesin mutlu olacağı bir günün planını kusursuz yapan Lovelet Outlet, 26 Haziran Çarşamba Günü herkesi evine davet ediyor.

Konser ve çeşitli organizasyonların yanında her Çarşamba olduğu gibi bu Çarşamba da Çarşamba Pazarı düzenleyecek olan Lovelet ’te, ziyaretçiler hem eğlenecek hem de hesaplı alışveriş yapabilecek. Lovelet Outletmüşterileri,tüm mağazaların katılım gösterdiği Çarşamba Pazarı’nda en uygun fiyata en kaliteli ürünü, sadece o güne özel fiyatı ile bulabilecek.

1 Yorum yapılmış " Gülşen Samsun Lovelet Outlet Alışveriş Merkezi Konseri 26.06.2013 "

  1. eda aydın dedi ki:

    gülşen çok güzel bir kadın..

Copyright © 2011 Sosyolife: Popüler Bilgi Paylaşımı!. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap