Buradasınız : Ana Sayfa //Diziler//Hatasız Kul Olmaz Dizisi Konusu ve Oyuncuları (2014 Yeni Dizi)

Hatasız Kul Olmaz Dizisi Konusu ve Oyuncuları (2014 Yeni Dizi)

Televizyon dünyası 2014’e yepyeni dizilerle girmeye hazırlanıyor. Özellikle Eylül ayında yayınlamaya başladığı birçok dizi tutmayan Kanal D, yeni sezonda aynı başarısızlığı yaşamamak için kollar sıvadı. Kanal D’nin yeni sezona en az 15 yeni diziyle girmesi bekleniyor. Hatasız Kul Olmaz Dizisi de bunlardan birisi. Başrollerini Ekin Türkmen ve Ertan Saban‘ın paylaşacağı Hatasız Kul Olmaz dizisi 2014’te Kanal D ekranlarında olacak. Hatasız Kul Olmaz dizisiyle ilgili ayrıntılı bilgiler haberin devamında.

Türk müziğinin usta sanatçılarından Orhan Gencebay’ın şarkıları eskiden sinema filmlerine konu olurdu. Şimdilerde ise televizyon dünyasının gözde yapımları olan dizilere konu olmaya başladı. Bunun ilk örneğini TRT 1’de yayınlanan Beni Böyle Sev dizisinde görmüştük. Orhan Gencebay’ın şarkısı olan Hatasız Kul Olmaz da dizi oluyor. Hatasız Kul Olmaz dizisi çok yakında Kanal D ekranlarında diziseverlerle buluşacak.

Ekin Türkmen ve Ertan Saban - Bir Kadın Tanıdım Dizisi

Ekin Türkmen ve Ertan Saban – Bir Kadın Tanıdım Dizisi

Hatasız Kul Olmaz Dizisi Oyuncu Kadrosu

Hatasız Kul Olmaz disizinin başrollerinde Ekin Türkmen ve Ertan Saban yer alıyor. Dizinin başrol oyuncuları daha önce Karakol ve Bir Kadın Tanıdım adlı dizilerde birlikte rol almışlardı.

Hatasız Kul Olmaz Dizisinin Oyuncuları Belli Oluyor

Geçtiğimiz haftalarda final yapan Sana Bir Sır Vereceğim dizisinin oyuncularından Murat Hanİpek Bağrıaçık ve Tuğba Melis Türk, Hatasız Kul Olmaz dizisinin oyuncu kadrosuna katıldılar

Zamanını fenomen dizilerinden Ekmek Teknesi dizisi ile ünlenen güzel oyuncu Ekin Türkmen son olarak, Aşk Emek İster dizisiyle ekranlara gelmişti. Ertan Saban ise Sakarya Fırat dizisinde Fırat/Teo karakterini canlandırmış, daha sonra da Görüş Günü Kadınları adlı dizide rol almıştı.

Hatasız Kul Olmaz dizisi 2014’ün Mart ayında Kanal D’de izleyiciyle buluşacak.

Etiketler: , , ,

1 Yorum yapılmış " Hatasız Kul Olmaz Dizisi Konusu ve Oyuncuları (2014 Yeni Dizi) "

  1. ceylan taylan diyor ki:

    bende oynayabilirim mesala

Copyright © 2011 Sosyolife: Popüler Bilgi Paylaşımı!. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap - Gündemi takip etmek için Haber Sırası sitemizi ziyaret edin.