Buradasınız : Ana Sayfa //Kültür Sanat//Hayalimdeki Aşk Filmi

Hayalimdeki Aşk Filmi

Bu hafta vizyona giren filmlerden biri de romantik komedi konulu Hayalimdeki Aşk. Antonio Banderas’ın başrolünü oynadığı Hayalimdeki Aşk filmi oldukça eğlenceli. Kasım 2012 de vizyona giren Hayalimdeki Aşk romantik komedi tadında keyifle zaman geçireceğiniz bir film.

Hayalimdeki Aşk Filminin Konusu

Hayalimdeki Aşk, Ruby Sparks filminde Calvin (Paul Dano) yeni başladığında oldukça ünlü biri olmuştur çünkü çok iyi bir roman yazarıdır. Calvin için eskisi gibi değildir herşey artık hem işinde hemde aşk hayatında problem yaşıyordur. Bu durumu artık atlatmaya başlamıştır çünkü kendisi için bir Ruby isminde bir karakter oluşturur. Calvin hafta sonu Ruby’i kendi odasında otururken bulmuştur. Bide ne olsa iyi artık o nefes alan ve kelimelri söyleyen bir insandır. Bu durumda calvini oldukça hayrette bırakmıştır. Hayalimdeki Aşk filmi Antonio Banderas’ın da bulunduğu güzel bir film sizlerle.

Hayalimdeki Aşk Filmi Bilgileri

Yapım: 2012-ABD

Tür: Romantik komedi

Yönetmen: Valerie Faris, Jonathan Dayton

Oyuncular: Antonio Banderas, Deborah Ann Woll, Annette Bening, Paul Dano, Steve Coogan, Zoe Kazan, Chris Messina, Aasif Mandvi, Toni Trucks, Alia Shawkat, Elliott Gould, John F. Beach, Barrett Perlman, Wallace Langham

Senaryo: Zoe Kazan,
Yapımcı: Bart Lipton

Hayalimdeki Aşk Filmi Fragman İzle

http://www.youtube.com/watch?v=7cicXEOPgwo

Copyright © 2011 Sosyolife: Popüler Bilgi Paylaşımı!. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap