Buradasınız : Ana Sayfa //Kitap İnceleme ve Tavsiye//Her Kalp Kendi Şarkısını Söyler & Ve Yalnızca Diğer Yarımız O Sesi Duyar

Her Kalp Kendi Şarkısını Söyler & Ve Yalnızca Diğer Yarımız O Sesi Duyar

Jan-Philipp Sendker‘in kaleme aldığı “Her Kalp Kendi Şarkısını Söyler & Ve Yalnızca Diğer Yarımız O Sesi Duyar” adlı kitap, yalnızca adıyla bile aşkı tanımlar nitelikte. Kitap Amerika ve Avrupa’da kısa süre içinde o kadar hızlı yayıldı ki bir anda en çok konuşulan kitap haline geldi. Ülkemizde Koridor Yayıncılık tarafından çıkarılan Her Kalp Kendi Şarkısını Söyler & Ve Yalnızca Diğer Yarımız O Sesi Duyar kitabı hakkında ayrıntılı bilgiye yazımızın devamından ulaşabilirsiniz.

Her Kalp Kendi Şarkısını Söyler & Ve Yalnızca Diğer Yarımız O Sesi Duyar PDF

Her Kalp Kendi Şarkısını Söyler & Ve Yalnızca Diğer Yarımız O Sesi Duyar

Her Kalp Kendi Şarkısını Söyler & Ve Yalnızca Diğer Yarımız O Sesi Duyar Özeti

Başarılı ve ünlü bir avukat olan babası tam da Julia’nın fakülteden mezun olduğu günün ertesi sabahı ardında hiçbir iz bırakmadan ortadan kaybolur. Birkaç yıl sonra ise annesi şans eseri bulmacanın bir parçasını bulacaktır – Mi Mi adlı gizemli bir kadına 40 yıl önce yazılmış ama gönderilmemiş bir mektup.

Babasının geçmişindeki gizemi çözme isteğiyle Julia kariyerini ve önünde onu bekleyen hayatı bir kenara koyar ve Mi Mi’nin bir zamanlar yaşamış olduğu yere gider. Yolculuğu onu doğunun esrarengiz bir bölgesine, küçük bir dağ kasabasına götürür. Orada babasını tanıyan ve kendisi hakkında da inanılmaz şekilde bilgi sahibi olan bir adamla karşılaşır. Merakına teslim olarak onunla her öğleden sonrası buluşup ondan babasının gençliği hakkında şaşırtıcı hikayeler dinler – çocukken kör olmuş, manastırda yetiştirilmiş ve hepsinden öte oralı bir kıza delice bir tutku beslemiştir.

Her Kalp Kendi Şarkısını Söyler & Ve Yalnızca Diğer Yarımız O Sesi Duyar Fiyatı ve Yayın Bilgileri

Liste Fiyatı: 16,00 TL.
Kitapyurdu Fiyatı: 10,44 TL.
Çeviren: Eliz Özkaya
Yayın Yılı: 2013
Kitap Kağıdı
320 sayfa
ISBN:6054629299
Dili: TÜRKÇE

Copyright © 2011 Sosyolife: Popüler Bilgi Paylaşımı!. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap