Buradasınız : Ana Sayfa //Akıllı Cep Telefonları//İphone kılıfları en uygun fiyatla!

İphone kılıfları en uygun fiyatla!

Harris Interactive’ in araştırmasına göre, Apple Amerika’da en sevilen marka olmaya devam ediyor. Google, Samsung, Amazon ve daha birçok bilgisayar, tablet ve telefon üreticisini geride bırakan Apple, 38.000 tüketiciyle yapılan araştırma sonucunda üç farklı kategoride “Yılın Markası” seçilerek 2012’den beri sahip olduğu unvanını yine kimseye kaptırmamaya devam ediyor.

iphone 6 kılıf

iphone 6 kılıf

Neden apple tercih sebebi diye düşündüğüzü duyar gibiyim. Amerikalılar, Apple’ a yüksek puanlarını hiçbir zaman esirgemedi ve hala aynı şekilde yüksek puanlar vermeye devam ediyorlar. Duygu, uyum, güven ve performansın ölçüldüğü Tüketici Bağlantı puanları oldukça güçlü olsa da, Apple markalarının ölçüldüğü üç kategori olan, bilgisayar, tablet ve cep telefonundaki enerji, mevcudiyet, gelecek, liderlik ve popülerlik kategorilerinde değerlendirilen Marka Momentumu puanları da 1500 marka içerisinde Apple’ ın her zaman ilk 30’da olduğunu gösterdi. Yani tüketici, Apple’ ı geleceğin markası olarak görüyor da diyebilmek güç değil. Bilgisayar dışında birde İphone olarak telefonları olan Apple dünyada yaygın şekilde kullanılmaktadır.

İphone 5s ve şimdilerde de iphone 6 çıkmıştır. İphone için akla ilk gelen aksesuar kılıf olmaktadır. Malum çok kıymetli telefonumuzu korumak istemekteyiz. Peki iphone 5s kılıf ve iphone 6 kılıf nasıl olmalıdır?

Her deri kılıf birinci sınıf, elle seçilmiş deriden ve yüksek kaliteli anilin boya kullanılarak üretildiğinden, şık bir görünüme sahiptir. Deri, iPhone 6 ve iPhone 6 Plus’ın kıvrımlı gövdesiyle mükemmel bir uyum sağlarken, renk uyumlu mikrofiber iç yüzey telefonunuzu ve kamerasını korur. Hiçbir fazlalık da hissetmeyeceğinizi umuyoruz.

Copyright © 2011 Sosyolife: Popüler Bilgi Paylaşımı!. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap