Buradasınız : Ana Sayfa //Konserler//İstanbul Calling 2013 Konser Takvimi

İstanbul Calling 2013 Konser Takvimi

İstanbullular bu yaz müziğe doyacak. Vodafone sponsorluğunda Dünyaca ünlü bir çok sanatçı İstanbul Calling 2013 kapsamındaki konserlere geliyor. İstanbul Calling 2013 konserlerine gelecek isimler; Rihanna, Tiesto, Sigur Ros, Basement Jaxx, Kesha, The National, Prodigy, Placebo, Snoop Dog, Iron Maiden, 30 Sec to Mars, Anthrax ve Voodoo Six gibi birçok ismi ağırlayacak olan İstanbul Calling 2013 konser takvimi, konserlerin yapılacağı tarihler ve bilet fiyatlarını yazımızın devamında bulabilirsiniz.

İstanbul Calling 2013 Konser Takvimi

İstanbul Calling 2013 Konser Takvimi

Pozitif’in düzenlediği ve tüm bir yaz boyunca İstanbul’a yayılacak Vodafone İstanbul Calling kapsamında izleyeceğimiz isimler bugün bir basın toplantısıyla açıklandı!

YAZ KONSERLERİ NEREDE?

Pozitif Live tarafından organize edilen ”Vodafone İstanbul Calling” kapsamında statta 1 Mayıs ile 30 Ağustos tarihleri arasındaki gerçekleşecek konserlerden bazılarına sezon sonunda yıkılarak yeniden yapılması planlanan BJK İnönü Stadı ev sahipliği yapacak.

Pozitif Live tarafından organize edilen ”Vodafone İstanbul Calling” kapsamında statta 1 Mayıs ile 30 Ağustos tarihleri arasında konserler düzenlenecek. 120 günlük müzik maratonunda onlarca dünya yıldızını ağırlanacak, 20’ye yakın etkinlik, İstanbul’a yayılan pek çok önemli mekanda konser, panel, atölye çalışmaları ve partiler organize edilecek.

Festivalde BJK İnönü Stadı ve Parkorman gibi mekanların yanı sıra Babylon, Babylon Lounge, Salon İKSV, Milk Gallery, SAE, Maçka Parkı, Göztepe Parkı ve Pera Müzesi gibi mekanların da yan etkinlikler için kullanılacak.

İSTANBUL CALLING 2013 KONSER TAKVİMİ

Etkinlik kapsamında BJK İnönü Stadı’nda düzenlenecek konserler şöyle:

Rihanna – 30 Mayıs- BJK İnönü Stadyumu

Tiesto – 7 Haziran – BJK İnönü Stadyumu

The National – 23 Haziran Parkorman

30 Seconds to Mars – 30 Haziran – Parkorman

Sigur Ros – 2 Temmuz – Parkorman

Urban & Hip Hop Day (Snoop Dogg, Cee-Lo Green, Nas) – 4 Temmuz – İnönü Stadyumu

Kesha – 21 Temmuz – Parkorman

Iron Maiden /Anthrax – 26 Temmuz – BJK İnönü Stadyumu

Dance Day (Prodigy, Basement Jaxx, Jaguar Skills) – 29 Temmuz – BJK İnönü Stadyumu

Placebo – Tarih açıklanacak.

Bu arada, Parkorman’da ise 23 Haziran’da The National, 30 Haziran’da Thirty Seconds to Mars, 2 Temmuz’da Sigur Ros, 21 Temmuz’da Kesha ve ağustos ayı içinde Placebo konserleri düzenlenecek. Etkinlikler kapsamında ayrıca Babylon konserleri ve atölye çalışmaları ile paneller organize edilecek.

Bilet Satış Merkezleri ve Bilet Fiyatları

Ana etkinlikler yanında birçok yan etkinlik de yapılacak. Bu etkinlikler için de Babylon, Salon İKSV, Maçka Parkı, Salt ve Pera Müzesi gibi mekanlar kullanılacak. Biletler Biletix‘te satışa çıkıyor.

Copyright © 2011 Sosyolife: Popüler Bilgi Paylaşımı!. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap