Buradasınız : Ana Sayfa //Güncel Haberler//İşte Benim Stilim 27 Şubat Cuma Kim Elendi?

İşte Benim Stilim 27 Şubat Cuma Kim Elendi?

Geçtiğimiz sezon Show TV’de yayınlanan, sezon sonunda büyük finalin banttan yayın yapması ve kazanan yarışmacıya ödülü verilirken jüri üyelerinin yayında olmamaları nedeniyle Show TV ile yapımcı şirket arasında problem yaşanması nedeniyle TV8’e transfer olan İşte Benim Stilim, bu sezon da izlenme rekorları kırmaya devam diyor. İşte Benim Stilim 2.Sezonda 7. haftaya gelindi. Cumartesi akşamları yayınlanan eleme gecesi, TV 8’de Survivor’ın başlaması nedeniyle bu hafta 27 Şubat 2015 cuma akşamı yayınlandı. İşte Benim Stilim 27 Şubat eleme gecesinde kimin eleneceği, programın takipçileri arasında büyük merak konusu. İşte Benim Stilim 27 Şubat kim elendi? sorusunun cevabını yazımızın devamında bulabilirsiniz.

İşte Benim Stilim Kim Elendi

İşte Benim Stilim Kim Elendi

İşte Benim Stilim 27 Şubat Kim Elendi?

Hafta içi jüriden yıldız almak için tarzlarını sergileyen yarışmacılar, eleme gecesinde “Yıldız Sensin” konsepti ile podyuma çıktılar. Hafta içi gösterdikleri performanslarıyla jüriden bol bol yıldız alan Nazlı Sultan Yayla ve Maria Surina haftanın taçlı prensesleri olarak, diğer yarışmacılara nazaran daha rahat bir eleme gecesi yaşadılar. Maria Surina eleme gecesinde de hafta içinde olduğu gibi jüri tarafından çok beğenildi ve tüm jüri üyelerinden 5 puan aldı. Diğer yarışmacıların jüriden aldıkları puanları aşağıda bulabilirsiniz.

Eleme Gecesi yarışmacıların aldıkları puanlar;

Özden Cerrahoğlu 4-4-4-4-4

Maria Surina 5-5-5-5-5

Zeynep Öztürk 4-4-4-4-4

Nihal Candan 4-4-5-4-4

Melisa Şahin 3-4-3-3-3

Nazlı Sultan Kayaaslan 4-5-3-4-5

Nazlı Hamarat 5-5-5-5-5

Emel Özkızıltaş 4-5-4-5-5

Jüriden en düşük puanı alan Melisa Şahin, elenme adayı 2 yarışmacıdan biri oldu. Diğer yarışmacılardan 3’ü Özden’in, 3’ü Zeynep’in ve 1 kişide Emel’in ismini verdi. Hafta içi Özden 4 yıldız, Zeynep ise 2 yıldız almıştı. Bu nedenle elenme adayı 2.yarışmacı olarak jüri karşısına Zeynep çıktı.

Zeynep mi elendi Melisa mı?

Eser Yenenler: Melisa

Nur Yerlitaş: Melisa

Uğurkan Erez: Melisa

Kemal Doğulu: Melisa

İvana Sert: Melisa

Melisa Şahin, İşte Benim Stilim’e veda etti…!

Copyright © 2011 Sosyolife: Popüler Bilgi Paylaşımı!. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap