Buradasınız : Ana Sayfa //Güncel Haberler//İşte Benim Stilim 6 Mart Nazlı Sultan Kayaaslan Elendi!

İşte Benim Stilim 6 Mart Nazlı Sultan Kayaaslan Elendi!

TV8’in en çok izlenen programlarından biri olan İşte Benim Stilim, 6 Mart 2015 cuma akşamı eleme gecesiyle ekranlara geldi. Yarışmanın 8.haftasında elenecek yarışmacıya belirleyecek eleme gecesinin konsepti “Kanat”tı. Yarışmacılar birbirinden stil kanatlı kostümleriyle jürinin ve ekranları başındaki izleyicinin karşısına çıktılar. İşte Benim Stilim eleme gecesinde kimin eleneceği heyecanla beklendi. Yarışmanın bu haftaki konuk jürisi sevilen şarkıcı Hande Yener oldu. Hande Yener sevilen şarkıları ve yeni şarkısı Sebastian ile izleyiciye keyifli anlar yaşattı. İşte Benim Stilim kim elendi? sorusunun cevabı ise gecenin sonunda belli oldu.

İşte Benim Stilim Kim Elendi

İşte Benim Stilim Kim Elendi

İşte Benim Stilim Kim Elendi?

Nazlı Hamarat ve Zeynep Öztürk’ün taçlı olduğu için diğer yarışmacılar tarafından isimlerinin söylenemediği eleme gecesinde, Nihal Candan jüriden oldukça düşük puanlar aldı.

İşte Benim Stilim de kimin elendiği jürinin en düşük puan verdiği yarışmacı ile diğer yarışmacıların en çok ismini söylediği iki yarışmacı arasında belli oldu.

Tarzıyla İşte Benim Stilim yarışmasının favorisi olarak görülen Nazlı Sultan Kayaaslan sürpriz bir şekilde jüriden en düşük puanı aldı. Diğer yarışmacılardan dört kişi Özden Cerrahoğlu‘nun ismini söyleyince. Nazlı ve Özden eleme gecesinin sonunda jüri karşısına çıktı.

Nur Yerlitaş: Özden

İvana Sert: Özden

Uğurkan Erez: Nazlı

Hande Yener: Nazlı

Kemal Doğulu: Nazlı

Üç jüri üyesi Nazlı Sultan Kayaaslan‘ın ismini yazdığı için bu hafta yarışmaya vedan eden isim Nazlı Sultan Kayaaslan oldu!

Copyright © 2011 Sosyolife: Popüler Bilgi Paylaşımı!. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap