Buradasınız : Ana Sayfa //Güncel Haberler//İşte Benim Stilim Büyük Finale Kimler Kaldı?

İşte Benim Stilim Büyük Finale Kimler Kaldı?

Hafta içi her gün TV8 ekranlarında yayınlanan ve büyük bir izleyicisi kitlesine sahip olan İşte Benim Stilim’de büyük finale gelindi. Yarışmanın 27 Mart 2015 cuma gecesi yayınlanan eleme gecesi bölümünde iki yarışmacı daha yarışmaya veda etti ve 5 yarışmacı büyük finale kaldı. Programın son eleme gecesinde yarışmaya veda eden isimler Nihal Candan ve Gülay Hançer oldu. İşte Benim Stilim’de büyük finale kalan yarışmacıların isimlerini yazının devamında bulabilirsiniz.

İşte Benim Stilim Büyük Finale Kimler Kaldı

İşte Benim Stilim Büyük Finale Kimler Kaldı

İşte Benim Stilim Büyük Finale Kimler Kaldı?

Her gün büyük bir heyecanla izlediğimiz İşte Benim Stilim‘de son eleme gecesi de yayınlandı. Yarışmanın bir kaç hafta erken bitirilecek olmasından dolayı son eleme gecesinde iki yarışmacı yarışmaya veda etti. Bu isimler Nihal Candan ve Gülay Hançer oldu. Geriye kalan 5 yarışmacının isimleri şöyle;

1. Emel Özkızıltaş

2. Zeynep Öztürk

3. Nazlı Hamarat

4. Çiğdem Çelik

5. İlbige Uzun

İşte Benim Stilim’i Kim Kazanır?

Bize göre yarışmanın en büyük favorisi güzelliği, sempatikliği, saflığı ve duygusallığıyla stilini birleştirerek izleyici karşısına çıkan Emel Özkızıltaş. Peki sizce İşte Benim Stilim’i kim kazanır? Yorumlarınızı sayfanın altındaki yorum bölümüne yazabilirsiniz.

1 Yorum yapılmış " İşte Benim Stilim Büyük Finale Kimler Kaldı? "

  1. Mustafa dedi ki:

    Dünyada bir ilk benzeri olmayan bir sistem Türkiye’de başlıyor. Müşteriler için alışveriş güvencesi sistem içinde binlerce ürün yüzlerce marka imkânlarıyla alışveriş yapma imkânı.

Copyright © 2011 Sosyolife: Popüler Bilgi Paylaşımı!. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap