Buradasınız : Ana Sayfa //Müzik Dinle//İşte Benim Stilim Eleme Gecesi Şarkıları 27 Şubat 2015

İşte Benim Stilim Eleme Gecesi Şarkıları 27 Şubat 2015

TV8’in izlenme rekorları kıran yarışma programı İşte Benim Stilim‘de 7.haftanın eleme gecesi 27 Şubat 2015 cuma akşamı yayınlandı. İşte Benim Stilim yarışmacıları podyumda yürürken birbirinden güzel yabancı şarkılar çaldı. Bu şarkıları sizlerle paylaşmak istiyoruz. İşte Benim Stilim 27 Şubat Eleme Gecesi Şarkıları;

İşte Benim Stilim Eleme Gecesi Şarkıları

İşte Benim Stilim Eleme Gecesi Şarkıları

Birbirinden tarz 13 kızla başlayan İşte Benim Stilim’de her hafta bir yarışmacı yarışmaya veda ediyor. Hafta içi her gün jüriden yıldız almak için tarzlarını ortaya koyan yarışmacılardan, en çok yıldızı alan yarışmacılar o hafta taç sahibi oluyor ve eleme gecesinde koruma altında oluyorlar. Ancak taş sahibi yarışmacılar eleme gecesinde jüriden düşük puan alırlarsa yine elenme tehlikesiyle karşı karşıya kalıyorlar.

İşte Benim Stilim eleme geceleri genelde muhteşem bir şova dönüşüyor. Özellikle jüri üyelerinden İvana Sert, eleme gecelerinde özel danslarıyla izleyiciye keyifli dakikalar yaşatıyor. Eleme gecelerinin bir başka özelliği de jüriye konuk jüri üyesinin katılması. İşte Benim Stilim konuk jürileri genellikle çok popüler isimler arasından seçiliyor. Yarışmanın 27 Şubat akşamı yayınlanan eleme gecesinin konuk jüri üyesi 3 Adam’dan Eser Yenenler oldu. Eser Yenenler eleme gecesinde birbirinden güzel espriler yaparak jüri üyelerini, yarışmacıları ve programı izleyenleri bol bol güldürdü.

İşte Benim Stilim 27 Şubat Eleme Gecesi Şarkıları

Şarkılar sürekli güncellenerek eklenecek…

Britney Spears – I Love Rock ‘N’ Roll (Nihal Candan)

Orhan Gencebay – Ya Evde Yoksan

Marilyn Monroe – Diamonds are a girl’s best friend

Copyright © 2011 Sosyolife: Popüler Bilgi Paylaşımı!. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap