Buradasınız : Ana Sayfa //Güncel Haberler//İşte Benim Stilim Kimler Koruma Altında? Taç Aldı? 27 Şubat 2015

İşte Benim Stilim Kimler Koruma Altında? Taç Aldı? 27 Şubat 2015

Ekranların sevilen moda yarışması İşte Benim Stilim‘de bir haftanın daha sonuna gelindi. İşte Benim Stilim eleme gecesi bu hafta 27 Şubat 2015 cuma akşamı yayınlanacak. Hafta boyunca jüriden yıldız almak için tarzlarını sergileyen yarışmacılardan birisi bu akşamki eleme gecesinde yarışmaya veda edecek. İşte Benim Stilim eleme gecesinde iki yarışmacı koruma altında olacak ve diğer yarışmacılar taçlı yarışmacıların isimlerini söyleyemeyecek. Ancak eleme gecesindeki performanslarına göre jüriden en düşük puanı alan yarışmacı taçlı bile olsa jüri karşısın çıkıp elenme riskiyle karşı karşıya kalacak. İşte Benim Stilim Kimler Koruma Altında? sorusunun cevabı yazının devamında.

İşte Benim Stilim Kimler Koruma Altında

İşte Benim Stilim Kimler Koruma Altında

İşte Benim Stilim Kimle Taç Sahibi?

İşte Benim Stilim‘de 7.Hafta sona erdi ve bu akşam yayınlanacak eleme gecesinde bir yarışmacı daha yarışmaya ve 100.000 TL hayaline veda edecek. Hafta boyunca jüriden yıldızları toplayan iki yarışmacı, eleme gecesinde koruma altında olacak.

İşte Benim Stilim’de koruma altında oldukları için eleme gecesinde isimleri söylenemeyecek olan iki yarışmacı Maria Surina ve Nazlı Sultan Yayla oldu.

Yarışmanın favorilerinden Nazlı Sultan Yayla, hafta boyunca yine çok tarz şekilde jüri karşısına çıktı ve yıldızları toplayarak taç almaya hak kazandı. Maria Surina ise son dönemde tarzını geliştirdi ve jüriyi daha çok etkilemeye başladı. Hafta içi oldukça tarz kıyafetler giyen Maria Surina taç almaya hak kazanan bir diğer yarışmacı oldu.

Copyright © 2011 Sosyolife: Popüler Bilgi Paylaşımı!. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap