Joker Yarışması Başvuru Formu (TRT 1)

Televizyon ekranlarının diziler gibi en çok izlenen yapımları arasında yer alan yarışma programlarının sayısı her geçen gün artıyor. Çok yakında TRT 1 ekranlarında yayınlanmaya başlayacak olan Joker adlı yarışma programı da bu yapımlardan biri olacak. Joker yarışmasının tanıtımı TRT 1 ekranlarında dönmeye başladı. Joker yarışmasına başvurular başlamış durumda. Yarışmaya başvurmak oldukça kolay. Joker Yarışması Başvuru Formu ve Başvuru Detayları ile ilgili ayrıntılar haberin devamında.

---Reklamlar---

Joker Yarışması Başvuru Formu

Joker Yarışması Başvuru Formu

Joker Yarışması Formatı Nasıl?

Joker‘de tam 15 adet soru var. Yarışmacıların tam 10 jokeri var. Yarışmacı soruları doğru cevapladıkça para ağacında bir basamak yukarı çıkar. Jokerler soruların cevaplarındaki yanlış şıkları silmeye yarar. Yarışmacı bir soruda üç joker hakkını kullanırsa otomatikman soruyu bilmiş olur. Yarışmacı soruya yanlış cevap verirse dört jokerini kaybeder. Yarışmacının jokerleri bittiğinde, verdiği her yanlış cevapta para ağacında dört basamak aşağıya iner. Yarışmacı 15 soru sonunda para ağacında neredeyse o kadar ödül kazanır.

Joker Yarışması Başvuru Formu

TRT 1′in çok yakında yayın hayatına başlayacak olan yeni yarışma programı Joker’e başvurmak için çok basit bir kaç adımdan geçmeniz gerekiyor.

Öncelikle www.jokeroyna.com internet adresine giriyorsunuz ve Joker Yarışması Başvuru Formu‘nu dolduruyorsunuz.

Joker Yarışması Twitter adresi: https://twitter.com/JokerTRT1

Jıoker Yarışması Facebook adresi: https://www.facebook.com/JokerTRT1

---Reklamlar---

Bu yazıyı bu kelimelerle buldular:

  www jokeroyna com (204),joker yarışması (184),www jokeroyna com başvuru (167),joker oyna (107),joker oyna başvuru (83),Jokeroyna başvuru (69),jokeroyna (63),joker başvuru (56),joker yarışması başvuru (55),Www joker oyna com (52)

Etiketler: , , , , ,

166 Yorum yapılmış " Joker Yarışması Başvuru Formu (TRT 1) "

 1. mustafa diyor ki:

  Evliyim otuzyedi yaşındayım ve üç çocuk babasıyım lise mezunuyum asgari ücretle çalışıyorum ve kiracıyım kiradan kurtulma ümidiyle denemek istiyorum kendime güveniyorum.

 2. Ayşe DÖNMEZ diyor ki:

  9 Yıl özel bir şirkette laborant olarak çalıştım 10 yıllık evliyim 34 yaşındayım lise mezunuyum 4 yaşında bir kızım var 4 yıllık ev hanımıyım şaşırtıcı bir şekilde başarılı olacağımdan kesinlikle eminim.

 3. ertan diyor ki:

  çok beğeniyom iddalıyım

 4. ertan diyor ki:

  çok beğeniyom iddalıyım
  atları severim

 5. Mustafa Dağ diyor ki:

  kendime güveniyorum ancak cesaret edemiyorum. Heyecanıma yenik düşerim diye…

 6. HAMZA diyor ki:

  yarışmanıza bende katımak isterim

 7. melike guducu diyor ki:

  Yarışma çok güzel fakat bir türlü yarışmaya cagrilmiyoruz yaklaşık 6 ay oldu ne arayan var nede soran bizim artık umud kalmadı hemen hemen bir çok yarışmaya başvurduk fakat hiç birinden haberyok ben merak ediyorum bu yarismalar nasıl çağrılıyor eşim şua nda üniversitede okuyor bilgimize güveniyoruz desekde bir türlü cevap verenyok ben eşim adına başvurdum ona süpriz olacaktı fakat bir türlü cevap yok buraya yorum yapmamızın faydası olacakmi yetkili kişiler görecekmı bizlere cevapyazacaklarmi yoksa sadece buraya yazdığımız yorumla genemi bekliyecez lütfen en azından bir cevapverin sizdenrica ediyorum eşime süpriz yapmak istiyorum çünküeşim artık bu tür yarismalara başvurduğunda cagirmazlar diyor sizin diğer yarışmalardan farkınız olduğunu bilmek istiyorum sizden isteğim okullaraçılmadan esimide orada yaristirmaniz teşekkürler

Copyright © 2012 Güncel Blog. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap | İnternetten canlı tv izlemek için Canlı Tv izle için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Dizi oyuncuları, şarkı sözleri, başvuru formları, sağlıklı yaşam, haberler, magazin haberleri.

Protected by Copyscape Web Plagiarism Checker Yandex.Metrica Eğlence ve Komedi Siteleri

Joker Yarışması Başvuru Formu (TRT 1)