Buradasınız : Ana Sayfa //Websiteleri//Kadınların Yeni Buluşma Adresi Qport!

Kadınların Yeni Buluşma Adresi Qport!

Son yıllarda teknolojinin çok hızlı bir şekilde ilerlediğine hepimiz şahit oluyoruz. Hatta sadece şahit olmakla kalmıyor, çoğumuz teknolojiyi bir ucundan mutlaka yakalıyoruz. Artık neredeyse herkesin cebince bir akıllı telefon var. Genç yaşlı, kadın erkek herkes internetin nimetlerinden bir şekilde faydalanıyor. Özellikle kadın kullanıcılar internette erkeklerden daha çok vakit geçiriyor diyebiliriz. Bunun nedeninin ise kadınların erkeklere göre daha araştırmacı, okumayı daha çok seven insanlar olduğunu düşünüyoruz. Özellikle ev hanımları gün içinde yemek tarifleri ya da sağlık gibi konular başta olmak üzere herhangi bir bilgiye ihtiyaç duyduklarında interneti kullanarak bir kaç tıkla aradıkları bilgiye hızlı bir şekilde ulaşıyorlar. Durum böyle olunca geçimlerini internet sektöründen kazanan kişiler de kadın portalı tarzı web siteleri açarak kadınların bu ihtiyacını karşılamaya çalışıyorlar.

Kadın Portalı qport

Kadın Portalı Qport

Kadınlara özel yayın yapan web sitelerinde genellikle yemek tarifleri, güzellik, sağlık, bebek sağlığı, ev dekorasyonu gibi konulara ağırlık veriliyor. Bazı hanımların gün içinde yapacakları her işte internete başvurabildiklerini söylersek inanın abartmış olmayız. Akşam yemeğinde sofrasında daha önce denemediği bir yemeği koymak isteyenden tutun, evinin düzenini değiştirmek isteyene kadar tüm kadınlar kadınlara özel web sitelerini kullanıyor diyebiliriz. Özellikle arama motoru Google dekorasyon fikirleri gibi aramalar son yıllarda artmış durumda.

İnternetin bu denli sevilmesinin nedeni, insanların gitmedikleri yerlere ya da daha önce yemedikleri bir yemeğin tarifine bir kaç tıkla ulaşabiliyor olması diye düşünüyoruz. İnterneti yararlı amaçlar için kullanmayı biz de destekliyoruz ve teknolojiden uzak kalmamanızı tavsiye ediyoruz.

Copyright © 2011 Sosyolife: Popüler Bilgi Paylaşımı!. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap