Buradasınız : Ana Sayfa //Haberler//Kamil Sönmez Öldü mü?

Kamil Sönmez Öldü mü?

Karadeniz yöresinin yetiştirdiği değerli insanlardan ve yılların müzik sanatçısı Kamil Sönmez‘in vefat ettiği haberi şu sıralar sosyal medya’da dolanıyor. Haberin kaynağı ile ilgili kesin bir bilgiye sahip olmadığımız için Kamil Sönmez‘in hayatını kaybettiğine dair çıkan söylentilere şimdilik kulak asmamanızı öneriyoruz. Kamil Sönmez’in sağlık durumu ile ilgili basında yer alan son ve net haberi yazının devamında bulabilirsiniz.

Kamil Sönmez Öldü mü

Kamil Sönmez Öldü mü?

Yoğun bakımda tutulan Kamil Sönmez‘in hayati tehlikesinin devam ettiği ve sağlığına kavuşması için tüm tedbirlerin alındığı bildirildi.

İSTANBUL

Başkent Üniversitesi İstanbul Sağlık, Uygulama ve Araştırma Merkezi’nden yapılan açıklamada, Kamil Sönmez’in şeker hastalığına bağlı böbrek yetmezliği nedeniyle 18 Şubat 2010’dan bu yana haftada 3 kez diyalize girdiği hatırlatıldı.

Sanatçı Sönmez’in 2 Aralık gecesi acil servise solunum sıkıntısı nedeniyle başvurduğu, acil hemodiyalize alınarak, şifa ile evine gönderildiği kaydedilen açıklamada, ”3 Aralık sabahı bilinç bulanıklığı, kusma ile beraber sol vücut yarısında kuvvet kaybı gelişmiş, beyin tomografisinde yaygın kanama saptanmıştır. Yoğun bakıma alınarak solunum destek cihazına bağlanmıştır. Beyin Cerrahisi tarafından acil olarak kanamaya müdahale edilmiştir. Halen hayati tehlikesi devam eden Sayın Kamil Sönmez, yoğun bakımda tüm tedbirler alınmış olarak izlenmektedir” denildi.

Copyright © 2011 Sosyolife: Popüler Bilgi Paylaşımı!. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap