Buradasınız : Ana Sayfa //Diziler//Kara Para Aşk Dizi Oyuncuları ve Konusu (2014)

Kara Para Aşk Dizi Oyuncuları ve Konusu (2014)

Son olarak Fatmagül’ün Suçu Ne? dizisinde başrol oynayan Engin Akyürek ve son olarak 20 Dakika dizisinde rol alan Tuba Büyüküstün, Kara Para Aşk adlı dizide bir araya geliyor. Kara Palan Aşk dizisinin senaryosunu, şu an ATV yayınlanan ve en çok izlenen diziler arasında yer alan Karadayı’nın senaristleri Eylem Canpolat ve Sema Ergenekon yazıyor. Kara Para Yalan Aşk dizisi ile ilgili ayrıntılı bilgi haberin devamında.

Kara Para Aşk, Kara Para Aşk fragman, Kara Para Aşk ne zaman başlıyor?, Kara Para Aşk hangi kanalda?, Kara Para Aşk oyuncu kadrosu

Kara Para Aşk Dizisi Oyuncu Kadrosu

Kara Para Yalan Aşk dizisinin başrollerinde bölüm başı 35 bin TL ücretle Engin Akyürek oynayacak. Kara Para Aşk’ın oyuncu kadrosu şu an bu isimlerden oluşuyor; Engin Akyürek, Tuba Büyüküstün, Tuvana Türkay (Bahar), İlkin Tüfekçi, Bestemsu Özdemir (Nilüfer) Bedia Ener, Erkan Can, Tansu Taşanlar, Ali Yörenç, Alper Türedi, Emre Kızılırmak ve Serkan Kuru.

Kara Para Aşk Dizisi Başrol Oyuncuları

Kara Para Aşk Dizisi Başrol Oyuncuları

Kara Para Aşk Dizisi Konusu

Dizi, adından da anlaşılacağı üzere illegal yollardan kazanılan paralarla yaşamlarını sürdüren insanlar ve aralarındaki aşk hikayelerini konu alıyor.

Kara Para Aşk Dizisi Ne Zaman Başlayacak?

Dizinin 2014 Ocak ayında yayın hayatına başlaması planlanıyor.

Kara Para Aşk Dizisi Hangi Kanalda Yayınlanacak?

Kara Para Yalan Aşk dizisinin ATV ekranlarından yayınlanması bekleniyor.

Kara Para Aşk Tanıtım Fragmanı

Copyright © 2011 Sosyolife: Popüler Bilgi Paylaşımı!. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap