Kelimelik Oyunu Harf Sayıları

Mobil cihaz teknolojilerinin hızlı gelişimi eskiden masada oynadığımız oyunların neredeyse tamamını sahip olduğumuz ios ya da android işletim sistemi ile çalışan akıllı mobil cihazlara taşıdı. Eğlenceli vakit geçirmek için oynadığımız masa oyunları olan okey, tavla, 51, king ve scrabble gibi oyunlar artık gittiğimiz her yer mobil cihazımız sayesinde bizimle geliyor. Şu an ios ve android için en popüler oyunlar arasında yer alan Kelimelik oyununun müptelası olmuş olabilirsiniz. Zira kelime dağarcığınızı geliştirdiği ve karşınızda canlı biriyle oynadığınız için oldukça eğlenceli ve zeka gelişimine oldukça yararlı bir oyun. Kelimelikte rakibinize üstünlük sağlayabilmek için kelime dağarcığınızın geniş olması, bazı taktikleri ve kelimelik oyunundaki harf sayılarını bilmeniz oldukça işinize yarayacaktır. Yazımızın konusu kelimelik oyununda yer alan 100 harfin sayı olarak dağılımı. Kelimelik oyunundaki harf sayılarını yazının devamında bulabilirsiniz.

---Reklamlar---

kelimelik oyunu harf sayıları

Harflerin dağılımı şöyle: A-12, B-2, C-2, Ç-2, D-2, E-8, F-1, G-1, Ğ-1, H-1, I-4, İ-7, J-1, K-7, L-7, M-4, M-5, O-3, Ö-1, P-1, R-6, S-3, Ş-2, T-5, U-3, Ü-2, V-1, Y-2, Z-2

Sayfanın altındaki yorum bölümüne kelimelik oyunu hakkındaki yorumlarınızı yapabilir, oyundaki rumuzunuzu vererek dişli rakiplerin sizi bulmasını sağlayabilirsiniz.

---Reklamlar---

Bu yazıyı bu kelimelerle buldular:

    kelimelik harf sayısı (45),kelimelik harf sayıları (23),kelimelik nasıl oynanır (5),kelimelik oyunu harf sayıları (5),kelimelik kaç harf var (5),kelimelikte hangi harften kaç tane var (5),kelimelikte kaç harf var (5),kelimelik harf listesi (4),scrabble harf sayıları (4),kelimelik oyunu nasıl oynanır (4)

Kelimelik Oyunu Harf Sayıları

hakkındaki görüşlerinizi aşağıdaki yorum bölümünden yazabilirsiniz.

Kelimelik Oyunu Harf Sayıları

Etiketler: , ,

2 Yorum yapılmış " Kelimelik Oyunu Harf Sayıları "

  1. SEREN diyor ki:

    s3 TE HARF SAYISI ŞIK KI YOK

  2. ugur kerman diyor ki:

    Z3KK0 dişli rakipleri beklerimm

Copyright © 2012 Hayatın Kaosundan Kaçış Durağınız. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap | İnternetten canlı tv izlemek için Canlı Tv izle için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Dizi oyuncuları, şarkı sözleri, başvuru formları, sağlıklı yaşam, haberler, magazin haberleri.

Protected by Copyscape Web Plagiarism Checker Yandex.Metrica Eğlence ve Komedi Siteleri